Testy

Mężczyzna z telefonem w ręku
Dzisiaj co nieco o naszych aplikacjach mobilnych - ikol X oraz ikol Tracker. Zapraszmy do przeczytania ciekawego artykułu, który powstał przy współpracy z redakcją portalu WebInsider.      Z pewnością każdemu zdarzyło się kiedyś odłożyć telefon nie tam, gdzie zwykle i stracić trochę czasu na poszukiwania. Zastanawianie się nad tym, gdzie znajdują się dzieci, pracownicy lub znajomi to nic nadzwyczajnego... czytaj więcej.         Więcej artykułów o ikol oraz recenzji z testów naszych produktów  znajdziecie w dziale TESTY:    
Test ikol na dodechypodcast
Wraz z rozpoczęciem Nowego Roku zapraszamy do przeczytania recenzji z testów lokalizatora GPS ikol GO oraz systemu telematycznego ikol, którą przygotowała dla nas załoga dodechypodcast.pl.     System Ikol to internetowy lokalizator GPS, który umożliwia monitoring i lokalizację m.in. samochodów, przez 24 godziny na dobę. Podstawą do jego działania jest nadajnik GPS, który należy zamontować w samochodzie. Najlepiej w mało dostępnym i jeszcze mniej oczywistym miejscu. Wpięcie go do gniazda zapalniczki i wrzucenie do schowka raczej nie będzie najlepszym możliwym rozwiązaniem. A zatem od początku… czytaj więcej.       Cały tekst znajduje się tutaj:    
Lokalizator ikol Spot i rower
Zapraszamy do obejrzenia obiecanej drugiej części recenzji naszego systemu, którą przygotował vloger Gustav BikeVlog. Tym razem prezentuje usługi dodatkowe i aplikację ikol Tracker - ich działanie w terenie.      Pierwszą część recenzji znajdziecie tutaj:     W drugiej części recenzji systemu autor prezentuje działanie systemu oraz aplikacji ikol Tracker, która pozwala na szybkie sprawdzanie tego, co dzieje się z naszym lokalizatorem. Pokazuje także, jak system monitoring GPS ikol może przydać się każdemu miłośnikowi rowerowych wycieczek. A ponieważ vloger jest Ślązakiem, w drugiej części recenzji mówi w śląskiej gwarze :) Zapraszamy do materiału:   Inne ciekawe nagrania Gustava znajdziecie na jego kanale na Youtube.       Aplikację ikol Tracker znaleźć można w sklepie Google play:      
Test systemu ikol
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia bardzo ciekawej i wyczerpującej recenzji naszego systemu monitoringu GPS, który tym razem testowany był przez rowerzystę, autora vloga Gustav BikeVlog. Jest to pierwsza część materiału przygotowana przez autora vloga.     Mieliśmy przyjemność współpracować z autorem vloga Gustav BikeVlog, który przetestował działanie naszego systemu i lokalizatora. Rowerzysta nagrał bardzo ciekawą i wyczerpującą recenzję, którą możecie obejrzeć na Youtube:   Więcej zmagań rowerzysty Gustava znajdziecie również na jego blogu.      Sprawdźcie też, jak przydaje się lokalizator GPS wszystkim miłośnikom spędzania wolnego czasu w aktywny sposób:        
ikol tracker recenzja
Zapraszamy do przeczytania recenzji naszej aplikacji ikol Tracker, która służy do szybkiego sprawdzania pozycji i przejazdów naszych lokalizatorów. Tekst ukazał się w serwisie whatnext.pl.     Na wstępie musimy wyjaśnić sobie jedną kluczową kwestię. ikol Tracker nie jest lokalizatorem GPS, nie jest aplikacją zamieniającą smartfon w lokalizator GPS i nie jest zaawansowanym narzędziem do zarządzania flotą. Jest to po prostu aplikacja, która umożliwia szybki i łatwy podgląd śledzonych lokalizatorów. Pomoże Ci choćby znaleźć Twój samochód...czytaj więcej.       Nie masz jeszcze naszej aplikacji? Możesz pobrać ją za darmo:          
Test ikol OBD
Serdecznie zapraszamy Was do przeczytania wrażeń z testów naszego modułu ikol OBD na stronie spalacz.pl. Koniecznie zobaczcie, jak nasz lokalizator wypadł w testach!     Przez miesiąc nasz lokalizator był poddawany testom i "jeździł" Audi A4 wraz z autorem strony. Jak się sprawdził, jakie ma możliwości i czym pozytywnie zaskoczył? Wszystko w artykule na stronie spalacz.pl:     Lokalizator GPS ikol OBD charakteryzuje się łatwością montażu - wystarczy wpiąć go w gniazdo diagnostyczne w samochodzie. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą montować modułów na stałe, albo korzystają z kilku pojazdów i chcą szybko przepiąć moduł z jednego auta do drugiego.      W artykule znajdziecie także informacje na temat naszej aplikacji mobilnej ikol Tracker, która służy do szybkiego podglądu pozycji lokalizatorów i tras ich przejazdów na mapie. Aplikacja jest darmowa i...
Telefon z ikol X
Nasza aplikacja ikol X zmienia telefon w lokalizator. Dzięki temu można namierzyć dowolny smartfon i sprawdzić jego dokładną pozycję. Zapraszamy do obejrzenia recenzji naszej aplikacji, którą przygotował techManiaK.pl.     Co zrobić, gdy zgubi się smartfona, albo ktoś go ukradnie? Jak namierzyć telefon swojej dziewczyny/chłopaka? Jak lokalizator w smartfonie może zapewnić bezpieczeństwo? Wszystkiego dowiecie się z recenzji ikol X przygotowanej przez techManiaK.pl:       Chcesz zmienić telefon w lokalizator? Pobierz aplikację:
Recenzja ikol
Serdecznie zapraszamy Was do obejrzenia na Youtube recenzji naszego systemu monitoringu GPS. Koniecznie zobaczcie, jak ikol wypadł w testach!     Recenzja naszego systemu i lokalizatora ikol GO została przygotowana przez ROOTBLOG.it. Zapraszamy do oglądania:    Recenzja opisuje działanie naszego podstawowego modułu ikol GO. Lokalizator ten przeznaczony jest zarówno do samochodów osobowych, jak i cieżarowych, z powodzeniem sprawdzi się też w motocyklu, łodzi, czy samolocie. Przystosowany jest do poszerzenia swojej funkcjonalności o kolejne usługi. Lokalizator na bieżąco zbiera sygnały pochodzace z satelitów i przechowuje je w swojej pamięci wewnętrznej, a następnie wysyła na serwery ikol. Użytkownik w Aplikacji ikol Online może sprawdzić lokalizację swojego pojazdu, a także sprawdzić historię wszystkich przebytych tras.     W materiale mowa jest także o naszej...
Wielki Kanion
Jeden z naszych lokalizatorów od pewnego czasu podróżuje po świecie. I to nie byle czym, bo motocyklem. Obecnie jest w Stanach Zjednoczonych, niedawno właśnie opuścił miasto neonów i hazardu, czyli Las Vegas... jak to możliwe? Zajrzyjcie do wpisu!     Para podróżników, Liwia i Joki, autorzy bloga LifeWeLove, od pewnego czasu mają w swoim motocyklu zamontowany nasz lokalizator ikol MOTO, który umożliwia właśnie monitoring GPS motocykli. Dzięki temu, m.in., mogą dzielić się ze swoimi czytelnikami swoją bieżącą pozycją. Ostatnio dostaliśmy od Nich zdjęcia z pozdrowieniami i chcemy się z Wami podzielić pięknymi widokami z Wielkiego Kanionu:     Koniecznie zajrzyjcie na bloga LifeWeLove i zobaczcie zdjęcia i relacje z innych podróży, a także sprawdźcie, gdzie nasi podróżnicy aktualnie się znajdują:     
Czy czasem zastanawiacie się, czy torba, z którą podróżujecie nie zgubi się podczas Waszych wojaży? Kuba Klawiter postanowił przetestować trzy różne lokalizatory GPS służące do ochrony bagażu. Tego typu monitoring GPS to rozwiązanie genialne w swej prostocie dla wszystkich obieżyświatów.     Cały odcinek dostępny jest TUTAJ. Do torby podróżnej pełnej drogocennych pamiątek wkładamy małe urządzenie, które regularnie co parę minut wysyła sygnał informujący o swojej lokalizacji. Aby śledzić lokalizację naszego dobytku wystarczy zalogować się na stronie aplikacji (w naszym przypadku jest to strona www.system.ikol.pl). Po zalogowaniu widzimy przejrzystą mapę, a na niej zaznaczony punkt, w którym obecnie znajduje się nasz lokalizator GPS. Prowadzący program „Nowy Gadżet” do przetestowania wybrał trzy trackery (na naszym krótkim filmiku obejrzycie recenzję ikol SPOT, a...