Home -  Przenośne lokalizatory -  38. Maraton Warszawski na 200-lecie UW

38. Maraton Warszawski na 200-lecie UW

16 września 2016
biegacze na mecie

W niedzielę 25 września wystartuje 38. Maraton Warszawski. Tegoroczna impreza połączona jest z obchodami 200 lat istnienia Uniwersytetu Warszawskiego. Biegacze wystartują sprzed bramy uczelni na Krakowskim Przedmieściu.

 

Około 10 tys. osób 57 narodowości weźmie udział w biegu. Biegacze wystartują sprzed bramy Uniwersytetu Warszawskiego, który obchodzi 200-lecie i z tej okazji zostanie Honorowym Partnerem tegorocznego biegu. Będzie to więc nie tylko święto biegaczy, ale też uczczenie wieloletniej tradycji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Maratonu Warszawskiego, który odbywa się co roku w stolicy od 1979 roku.
Meta biegu będzie miała miejsce na Wisłostradzie, niedaleko Parku Fontann. Dzień przed maratonem odbędzie się Mini Maraton, czyli biegi dla najmłodszych. W biegu mogą wziąć udział dzieci urodzone w latach 2002-2015. Dystanse biegów podzielone są na grupy wiekowe. Poza biegami dzieci mogą wziąć jeszcze udział w wieloboju oraz innych atrakcjach. Oprócz tego można pobiec w Biegu na Piątkę, albo wziąć udział w sztafecie maratońskiej. Na trasie Biegu na Piątkę uczestnicy spotkają się z Robertem Korzeniowskim.

Pakiety na maraton kosztują 150 zł, na Bieg na Piątkę 50 zł, na sztafetę 200 zł za drużynę, a na Mini Maraton 25 zł. Opłat można dokonywać na stronie PZU Maratonu Warszawskiego.

Zespół IKOL nie weźmie udziału w maratonie, ponieważ daje radę tylko na półmaratonach ;), o naszym udziale w Półmaratonie Warszawskim możecie przeczytać tutaj. Jeden z naszych biegaczy miał wtedy ze sobą przenośny lokalizator IKOL Spot, dzięki czemu mogliśmy w systemie prześledzić trasę półmaratonu:

Przenośny lokalizator umożliwi biegaczowi:

  • zapis dokładnej trasy,
  • sprawdzenie miejsc postojów,
  • sprawdzenie prędkości na danym odcinku,
  • umieszczenie widgetu z trasą na stronie/blogu.

W każdej chwili możesz też zmienić w lokalizator swój telefon lub tablet z systemem Android. Wystarczy pobrać całkowicie darmową aplikację IKOL X i pokazać rodzinie i znajomym swoje aktualnie położenie podczas biegu. W aplikacji należy stworzyć link szybkiego dostępu i wysłać go osobie, która chce sprawdzać Twoje położenie.

Kategorie: Przenośne lokalizatory, Telefon, Wszystkie | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

czlowiek ludzie umowa GPS z ikol

Który system lokalizacji GPS wybrać?

 10 grudnia 2015

Wybór odpowiedniego dostawcy usług zawsze jest problematyczny – niezależnie od branży usług, które chcemy nabyć.…

Czytaj więcej
Lokalizatory GPS ikol do samochodu

Ile kosztuje lokalizator GPS do pojazdu? Sprawdź!

 11 września 2017

Ile kosztuje lokalizator do auta, a ile do motocykla? – to bardzo częste pytania, jakie…

Czytaj więcej