Home -  Podróże -  Aplikacja do monitoringu floty – wygodne zarządzanie z każdego miejsca

Aplikacja do monitoringu floty – wygodne zarządzanie z każdego miejsca

22 marca 2021
IKOL TRACKER mobilne zarzadzanie

Obsługa floty za pomocą małych urządzeń mobilnych to już nie trend, a standard pracy dla managerów, którzy zarządzają pojazdami. Największe zalety aplikacji to szybkość, dokładność i wygoda w korzystaniu. Funkcje jakich dostarcza mobilna aplikacja, pozwalają monitorować najważniejsze aktywności kierowców, kierując flotę na właściwą drogę do rentowności. 

 

W kontrolowaniu floty samochodowej chodzi głównie o utrzymanie jej dobrej kondycji finansowej, której głównymi składowymi są: prawidłowa eksploatacja, bezwypadkowość, mniejsze zużycie paliwa i kontrola czasu pracy. Dokładnie tego samego oczekuje prywatny użytkownik, który dla bezpieczeństwa i oszczędności monitoruje samochody, które użytkuje sam lub współdzieli z rodziną. Szybkie przeglądanie pozycji pojazdu GPS za pomocą aplikacji mobilnej daje szereg praktycznych informacji, pozwalających zarządzać z każdego miejsca i na bieżąco analizować. Tę swobodę w zarządzaniu zapewnia aplikacja IKOL Tracker. O tym, że jest intuicyjna, wydajna, łatwa w użyciu, możesz się przekonać na samym początku korzystania. Aplikacja jest darmowa, co czyni ją łatwo dostępną. 

CZYM JEST APLIKACJA DO ZARZĄDZANIA FLOTĄ?

IKOL Tracker to aplikacja, która służy do szybkiego przeglądania pozycji nieograniczonej liczby lokalizatorów. Dostarcza użytkownikom informacji związanych z aktualnym stanem pojazdu: od pozycji GPS do stanu technicznego pojazdu. Wszystkie aktywności kierowcy mające wpływ na realizację zadań i bezpieczeństwo w ruchu drogowym, są na bieżąco wysyłane w powiadomieniach. To czyni aplikację praktyczną i niezbędną do zarządzania w terenie. Z IKOL Tracker kontrolujesz wydatki na paliwo, reagujesz na prędkości, ostre hamowanie i inne aktywności kierowców, które nie generują oszczędności. W związku z tym, możesz reagować za każdym razem, kiedy kierowca nie pracuje, ma aktualnie długi postój lub za długi czas pracy.

Jesteś ciekawy co dokładnie zobaczysz na ekranie swojego smartfona, korzystając z aplikacji IKOL Tracker? Jeśli w swojej pracy przemieszczasz się tak często, jak Twoi kierowcy, możesz śledzić ich pozycję na mapie smartfona i jednocześnie odbierać powiadomienia, które w pełni wystarczą, aby reagować na czas. Co dokładnie zyskujesz jako osoba zarządzająca? 

  • Masz szansę zadbać o kondycję floty pod względem rentowności i bezpieczeństwa
  • Szybko przeglądasz pozycję pojazdu na mapie (aktualna pozycja, czas aktualnej pozycji, ostatni postój) 
  • Widzisz aktualny stan techniczny pojazdu (napięcie akumulatora, stan satelitów, obroty silnika)
  • Nie zapomnisz o przeglądzie technicznym i opłaceniu OC

 

mobilne zarzadzanie

ZDALNE MONITOROWANIE – KORZYŚCI DLA FLOTY 

Aplikacja mobilna ma za zadanie wspierać osoby zarządzające, dając im wiedzę i zapewniając wysoki komfort pracy. Ilość danych, których dostarcza IKOL Tracker sprawia, że manager może tak samo efektywnie zarządzać pojazdami online, jak przy stacjonarnej pracy, podczas której przez większość dnia śledzi pojazdy na mapie.

Historia podróży

Szybka i podręczna analiza podróży dostarcza pożytecznych informacji o tym, jak i gdzie pracuje kierowca. To dlatego historia tras jest pierwszorzędną funkcją do monitoringu floty. Pokazuje ilość przebytych kilometrów, odwiedzone miejsca, prędkości. To baza, na podstawie której można dokonywać szczegółowych analiz, ale można ją też potraktować jako szybki przegląd wykonanych zleceń lub podsumowanie dnia. 

Informacje alarmowe

Automatyczne powiadomienia przydają się w codziennym usprawnianiu pracy. Nie trzeba nic robić, aby dokładnie wiedzieć co niepokojącego dzieje się z pojazdem lub kierowcą. Powiadomienia o konkretnych zachowaniach kierowców, związanych z ich stylem jazdy otrzymujesz na aplikację lub w innej wygodnej formie (sms, e-mail). Każdy alert wysyłany jest w kilka sekund po zdarzeniu. Zawiera link do mapy, gdzie doszło do przekroczenia prędkości lub innego naruszenia. To usprawnia komunikację, poprawia bezpieczeństwo floty oraz daje szczegółową wiedzę i argumenty do rozmów z kierowcą.

Monitorowanie paliwa

Obniżenie kosztów paliwa możliwe jest przy regularnym monitorowaniu. W aplikacji IKOL Tracker masz możliwość sprawdzenia aktualnego stanu paliwa w czasie rzeczywistym. Jeśli widzisz duże straty paliwa, a dodatkowo otrzymujesz alerty nieprawidłowego użycia pojazdu, możesz w każdej chwili reagować. 

 

SPRAWDŹ, GDZIE WIDAĆ OSZCZĘDNOŚCI Z MONITORINGU GPS?

Kategorie: Podróże, Zarządzanie flotą, Telefon, Wszystkie | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

historia przejazdów

Historia przejazdów – analiza podróży z lokalizatorem GPS

 30 maja 2020

Masz ochotę na podróż w czasie, aby sprawdzić archiwalne trasy? Ułóż plan abonamentowy tak, abyś…

Czytaj więcej
samochody w miescie

Monitoring GPS Online – dlaczego warto?

 3 listopada 2015

Z dowolnego miejsca na ziemi, na dowolnym urządzeniu możesz sprawdzić, co aktualnie dzieje się z…

Czytaj więcej