Home -  Funkcje GPS -  Aplikacja IKOL Tracker – proste przeglądanie pozycji lokalizatorów

Aplikacja IKOL Tracker – proste przeglądanie pozycji lokalizatorów

6 kwietnia 2017
gps telefon

Chcesz w łatwy sposób sprawdzać pozycję swoich lokalizatorów IKOL w smartfonie lub tablecie? Aplikacja IKOL Tracker umożliwia szybkie przeglądanie pozycji na żywo lokalizatorów GPS IKOL, a także ich tras historycznych.

 

Bezpłatna aplikacja IKOL Tracker w szybki i łatwy sposób umożliwia przeglądanie pozycji lokalizatorów oraz ich tras historycznych. Wystarczy pobrać ją ze sklepu Google Play lub AppStore i zainstalować w urządzeniu przenośnym. Następnie należy zalogować się swoim loginem i hasłem, służącym do logowania w Aplikacji IKOL Online. I gotowe! Można teraz szybko sprawdzić pozycję swoich lokalizatorów. Wystarczy wybrać z listy lokalizatory, które chcemy ujrzeć na mapie:

wybór pojazdów IKOL

Oprócz pozycji lokalizatora można odczytać także inne dane, np. prędkość, z jaką się porusza, napięcie akumulatora lub stan baterii (w przypadku przenośnych), stan satelit itd. Jeśli lokalizator nie przesłał swojej pozycji, aplikacja poinformuje nas o tym.

Aby sprawdzić historię przejazdów, należy wybrać zakładkę Historia. Najpierw wyświetlą się raporty podróży z trzech dni,w których miała ona miejsce. Następnie, po przesunięciu, mamy dostęp do całej listy podróży, jakie obejmuje dana funkcja lokalizatora. Jeśli podróż się nie odbyła, aplikacja również nas o tym powiadomi:

Mapa   Mapa 

Dzięki kalendarzowi można w szybki sposób wybrać dzień podróży, bez konieczności przewijania całej listy podróży. Po wybraniu dnia pokaże się mapa oraz wszystkie podróże, jakie się tego dnia odbyły. Aby sprawdzić interesującą nas podróż, trzeba wybrać odpowiedni prostokąt na dole ekranu:

kalendarz   mapa IKOL   mapa IKOL

 

Jest już dostępna nowa wersja aplikacji IKOL Tracker. Sprawdź teraz!

Nowa odsłona IKOL TRACKER

 

Kategorie: Funkcje GPS, Telefon, Wszystkie | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

notatka

Notatki dotyczące lokalizatora GPS

 4 grudnia 2018

W naszym systemie telematycznym pojawiła się kolejna funkcja, która ułatwi kontrolę nad naszymi lokalizatorami i…

Czytaj więcej
satelita

Rusza Galileo – europejski odpowiednik GPS

 19 grudnia 2016

Przez 17 lat pracowano nad europejskim systemem lokalizacji satelitarnej Galileo, który jest odpowiednikiem amerykańskiego systemu GPS.…

Czytaj więcej