Home -  Baza wiedzy -  FAQ -  Chcę zabezpieczyć swój samochód przed kradzieżą. Czy GPS to dobry pomysł?

Chcę zabezpieczyć swój samochód przed kradzieżą. Czy GPS to dobry pomysł?

Może się wydawać, że możliwość lokalizowania online swojego samochodu przy pomocy sygnału GPS to dobry pomysł na wypadek kradzieży. Niestety tak nie jest. Sygnał GPS można łatwo zagłuszyć, co też nagminnie wykorzystują złodzieje samochodów. W celu skutecznego zabezpieczenia na wypadek kradzieży warto zaopatrzyć pojazd w system radiowy LoJack. Tego systemu nie można zagłuszyć, a zaginiony pojazd jest odzyskiwany często w przeciągu tylko kilku godzin. Więcej na temat systemu LoJack możesz przeczytać TUTAJ.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Inne FAQ

Przeczytaj także inne pytania z działu FAQ

  • Czy mogę zaznaczać punkty na mapie IKOL?

    Tak. Funkcja “Geograficzna baza danych klientów/punktów” pozwala na dodawanie nielimitowanej ilości punktów na mapie. Punkty można grupować w dowolnych kategoriach. Geograficzna baza punktów pozwala na personalizację map o niespotykanym zasięgu i stworzenie kompletnej geograficznej bazy danych klientów wraz ze wszystkimi informacjami na ich temat: adresami, telefonami, opisami i wieloma innymi.

  • Mój samochód jeździ tylko w obrębie mojego miasta. Czy mogę dostać powiadomienie, gdy wyjedzie gdzieś dalej?

    Tak. Funkcja “Alerty obszarów” pozwala na łatwe wyznaczanie granic obszarów, o przekroczeniu których zostaniesz powiadomiony.

  • Jak założyć konto IKOL?

    Aby założyć konto IKOL, należy wejść na stronę system.ikol.pl i kliknąć na opcję zakładania nowego konta. Następnie należy wypełnić wszystkie pola i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlonymi na ekranie.

Bądź zawsze na bieżąco

Dołącz do naszego newslettera