Home -  Baza wiedzy -  FAQ -  Chcę zabezpieczyć swój samochód przed kradzieżą. Czy GPS to dobry pomysł?

Chcę zabezpieczyć swój samochód przed kradzieżą. Czy GPS to dobry pomysł?

Może się wydawać, że możliwość lokalizowania online swojego samochodu przy pomocy sygnału GPS to dobry pomysł na wypadek kradzieży. Niestety tak nie jest. Sygnał GPS można łatwo zagłuszyć, co też nagminnie wykorzystują złodzieje samochodów. W celu skutecznego zabezpieczenia na wypadek kradzieży warto zaopatrzyć pojazd w system radiowy LoJack. Tego systemu nie można zagłuszyć, a zaginiony pojazd jest odzyskiwany często w przeciągu tylko kilku godzin. Więcej na temat systemu LoJack możesz przeczytać TUTAJ.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Inne FAQ

Przeczytaj także inne pytania z działu FAQ

  • Czy mogę zaznaczać punkty na mapie IKOL?

    Tak. Funkcja “Geograficzna baza danych klientów/punktów” pozwala na dodawanie nielimitowanej ilości punktów na mapie. Punkty można grupować w dowolnych kategoriach. Geograficzna baza punktów pozwala na personalizację map o niespotykanym zasięgu i stworzenie kompletnej geograficznej bazy danych klientów wraz ze wszystkimi informacjami na ich temat: adresami, telefonami, opisami i wieloma innymi.

  • Nie mogę się zalogować, co mam zrobić?

    Jeżeli masz problemy z logowaniem na system.ikol.pl, sprawdź ponownie nazwę użytkownika i hasło, by upewnić się, czy są poprawne. Sprawdź, czy nie masz przypadkiem włączonego przycisku Caps Lock. Jeżeli to nie rozwiąże problemu, kliknij link “Nie mogę się zalogować”, który znajduje się pod polem “Zaloguj”. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, które pojawią się na ekranie.

  • Czy lokalizator GPS IKOL można zainstalować w motocyklu lub w pojeździe ciężarowym?

    Lokalizator GPS IKOL można montować we wszystkich pojazdach: osobowych, ciężarowych, busach, pojazdach dostawczych, a także w motocyklach, traktorach, łodziach, quadach, samolotach itp. Posiadamy lokalizatory GPS przeznaczone do motocykli, łodzi, wózków elektrycznych czy quadów. Jeśli posiadasz jakikolwiek pojazd, który chcesz lokalizować – skontaktuj się z nami. Pomożemy w wyborze najlepszego nadajnika GPS dla Ciebie.