Home -  Baza wiedzy -  FAQ -  Czy GPS zabezpieczy moje auto przed kradzieżą?

Czy GPS zabezpieczy moje auto przed kradzieżą?

IKOL udostępnia dwa systemy: IKOL SVR (Stolen Vehicle Recovery – radiowy system lokalizacji skradzionych pojazdów) oraz IKOL GPS monitoring. Zastosowanie tych systemów jest inne – IKOL SVR służy właśnie do odzyskiwania skradzionych samochodów, ponieważ jest niezagłuszalny. Natomiast IKOL GPS monitoring służy do bieżącego monitoringu samochodu, wykorzystującego technologie GPS/GSM, które są stosunkowo łatwe do zagłuszenia. W celu skutecznego zabezpieczenia pojazdu na wypadek kradzieży warto zaopatrzyć go w system radiowy IKOL SVR, którego nie można zagłuszyć. Zaginiony pojazd jest odzyskiwany często w przeciągu tylko kilku godzin.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Inne FAQ

Przeczytaj także inne pytania z działu FAQ

  • Jak działa IKOL SVR?

    IKOL SVR działa dzięki radiowemu systemowi do lokalizacji i odzyskiwania skradzionych pojazdów. Dzięki umieszczeniu w samochodzie specjalnego modułu możemy namierzyć jego położenie w przypadku kradzieży.

  • Co to jest Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdów?

    Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdów – EEPP – kilometrówka – to automatyczny system służący ewidencjonowaniu wszystkich przejazdów samochodów służbowych, który wykorzystuje do tego celu lokalizator GPS. Dzięki EEPP firmy mogą odpisywać 100% VAT za wszystkie wydatki związane z pojazdem: przede wszystkim za zakup paliwa oraz różnego rodzaju opłaty eksploatacyjne.

  • Jak korzystać z usług IKOL na urządzeniach mobilnych typu smartfon?

    Dostępna jest aplikacja IKOL Tracker na urządzenia z iOS i Android, a strona system.ikol.pl jest w pełni przystosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych (telefon, tablet).