Home -  Baza wiedzy -  FAQ -  Czy GPS zabezpieczy moje auto przed kradzieżą?

Czy GPS zabezpieczy moje auto przed kradzieżą?

IKOL udostępnia dwa systemy: IKOL SVR (Stolen Vehicle Recovery – radiowy system lokalizacji skradzionych pojazdów) oraz IKOL GPS monitoring. Zastosowanie tych systemów jest inne – IKOL SVR służy właśnie do odzyskiwania skradzionych samochodów, ponieważ jest niezagłuszalny. Natomiast IKOL GPS monitoring służy do bieżącego monitoringu samochodu, wykorzystującego technologie GPS/GSM, które są stosunkowo łatwe do zagłuszenia. W celu skutecznego zabezpieczenia pojazdu na wypadek kradzieży warto zaopatrzyć go w system radiowy IKOL SVR, którego nie można zagłuszyć. Zaginiony pojazd jest odzyskiwany często w przeciągu tylko kilku godzin.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Inne FAQ

Przeczytaj także inne pytania z działu FAQ

  • Czy IKOL pomoże mi w przypadku kradzieży samochodu?

    Tak! IKOL udostępnia najnowocześniejszy system lokalizacji skradzionych pojazdów IKOL SVR w technologii radiowej. Jest to niezagłuszalny system radiowy, udoskonalany od ponad 30 lat.  W ofercie IKOL znajduje się też funkcja Ochrony Centrum Operacyjnego 24/7. Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w odzyskiwaniu pojazdów we współpracy z policją. Jeżeli zależy Ci na zabezpieczeniu auta przed kradzieżą, wybierz jeden z modułów IKOL SVR – z nim namierzenie lokalizacji Twojego samochodu będzie jeszcze prostsze.

  • Co to jest Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdów?

    Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdów – EEPP – kilometrówka – to automatyczny system służący ewidencjonowaniu wszystkich przejazdów samochodów służbowych, który wykorzystuje do tego celu lokalizator GPS. Dzięki EEPP firmy mogą odpisywać 100% VAT za wszystkie wydatki związane z pojazdem: przede wszystkim za zakup paliwa oraz różnego rodzaju opłaty eksploatacyjne.

  • Jak korzystać z usług IKOL na urządzeniach mobilnych typu smartfon?

    Dostępna jest aplikacja IKOL Tracker na urządzenia z iOS i Android, a strona system.ikol.pl jest w pełni przystosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych (telefon, tablet).