Home -  Baza wiedzy -  FAQ -  Czy urządzenie Dashcam wydaje komunikaty głosowe?

Czy urządzenie Dashcam wydaje komunikaty głosowe?

Tak, w usługach znajdują się komunikaty głosowe. W poniższej tabeli znajdują się zdarzenia powodujące włączenie komunikatów oraz sam komunikat.

ZdarzenieKomunikat
KolizjaUwaga! Kolizja!
Gwałtowne hamowanieUwaga! Hamujesz zbyt gwałtownie!
Gwałtowne przyspieszenieUwaga! Przyspieszasz zbyt gwałtownie!
Gwałtowny skrętUwaga! Skręcasz zbyt gwałtownie!
Przekroczenie prędkościUwaga! Przekraczasz zadaną prędkość
Włączenie Wi-FiWi-Fi włączone
Wyłączenie Wi-FiWi-Fi wyłączone

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Inne FAQ

Przeczytaj także inne pytania z działu FAQ

  • Jak działa IKOL SVR?

    IKOL SVR działa dzięki radiowemu systemowi do lokalizacji i odzyskiwania skradzionych pojazdów. Dzięki umieszczeniu w samochodzie specjalnego modułu możemy namierzyć jego położenie w przypadku kradzieży.

  • Co to jest IKOL SVR?

    IKOL SVR (Stolen Vehicle Recovery System) to radiowy system najnowszej generacji, służący do lokalizacji i odzyskiwania skradzionych pojazdów. Jego powstanie zawdzięczamy ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu LOJACK w Polsce i na świecie. W pojeździe umieszczany jest moduł radiowy IKOL SVR. W momencie, gdy Klient orientuje się, że doszło do kradzieży, zgłasza ten fakt do Centrum Operacyjnego IKOL, wykorzystując przy tym Sekretny Kod (który dostał gdy zdecydował się na zakup IKOL SVR). Załogi poszukiwawcze rozpoczynają procedurę poszukiwania pojazdu.

  • Nie wiem jak obsługiwać IKOL. Co robić?

    Działanie systemu IKOL jest dokładnie opisane w Dokumentacji. Aby tam przejść musisz zalogować się na stronie system.ikol.pl, rozwinąć Menu, znaleźć dział Dokumentacja I Pomoc i wybrać zakładkę Dokumentacja.