Home -  Baza wiedzy -  FAQ -  Czy urządzenie Dashcam wydaje komunikaty głosowe?

Czy urządzenie Dashcam wydaje komunikaty głosowe?

Tak, w usługach znajdują się komunikaty głosowe. W poniższej tabeli znajdują się zdarzenia powodujące włączenie komunikatów oraz sam komunikat.

ZdarzenieKomunikat
KolizjaUwaga! Kolizja!
Gwałtowne hamowanieUwaga! Hamujesz zbyt gwałtownie!
Gwałtowne przyspieszenieUwaga! Przyspieszasz zbyt gwałtownie!
Gwałtowny skrętUwaga! Skręcasz zbyt gwałtownie!
Przekroczenie prędkościUwaga! Przekraczasz zadaną prędkość
Włączenie Wi-FiWi-Fi włączone
Wyłączenie Wi-FiWi-Fi wyłączone

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Inne FAQ

Przeczytaj także inne pytania z działu FAQ

  • Nie wiem jak obsługiwać IKOL. Co robić?

    Działanie systemu IKOL jest dokładnie opisane w Dokumentacji. Aby tam przejść musisz zalogować się na stronie system.ikol.pl, rozwinąć Menu, znaleźć dział Dokumentacja I Pomoc i wybrać zakładkę Dokumentacja.

  • Jakie zastosowania ma IKOL?

    Zastosowań systemów IKOL jest bardzo wiele. Niektóre z nich przedstawiliśmy w dziale “Baza wiedzy”. Zalicza się do nich np. Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdów, niezbędna by móc odliczać 100% VAT od wszystkich kosztów związanych z pojazdem. IKOL świetnie sprawdza się między innymi w użytkowaniu prywatnym, we flotach firmowych, przy zarządzaniu mobilną sprzedażą, w wypożyczalniach samochodów czy podczas korzystania z maszyn budowlanych i rolniczych.

  • Czy IKOL pomoże mi w przypadku kradzieży samochodu?

    Tak! IKOL udostępnia najnowocześniejszy system lokalizacji skradzionych pojazdów IKOL SVR w technologii radiowej. Jest to niezagłuszalny system radiowy, udoskonalany od ponad 30 lat.  W ofercie IKOL znajduje się też funkcja Ochrony Centrum Operacyjnego 24/7. Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w odzyskiwaniu pojazdów we współpracy z policją. Jeżeli zależy Ci na zabezpieczeniu auta przed kradzieżą, wybierz jeden z modułów IKOL SVR – z nim namierzenie lokalizacji Twojego samochodu będzie jeszcze prostsze.