Home -  Baza wiedzy -  FAQ -  Czym jest IKOL SVR Dashcam?

Czym jest IKOL SVR Dashcam?

IKOL SVR Dashcam to system urządzeń – kamera samochodowa, lokalizator radiowy oraz moduł GPS – które w połączeniu tworzą niezawodny system monitoringu oraz ochrony pojazdu.

Funkcjonalności systemu to:

Wideorejestrator:

SVR:

GPS:

System wyposażony jest we wszystkie niezbędne narzędzia, które zapewniają kontrolę i bezpieczeństwo pojazdu. Obsługa multimediów kamery samochodowej odbywa się z poziomu aplikacji mobilnej, natomiast pozostałe dwa komponenty (GPS i SVR) można konfigurować i śledzić również za pomocą strony internetowej system.ikol.pl

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Inne FAQ

Przeczytaj także inne pytania z działu FAQ

  • Jak korzystać z usług IKOL na urządzeniach mobilnych typu smartfon?

    Dostępna jest aplikacja IKOL Tracker na urządzenia z iOS i Android, a strona system.ikol.pl jest w pełni przystosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych (telefon, tablet).

  • Nie wiem jak obsługiwać IKOL. Co robić?

    Działanie systemu IKOL jest dokładnie opisane w Dokumentacji. Aby tam przejść musisz zalogować się na stronie system.ikol.pl, rozwinąć Menu, znaleźć dział Dokumentacja I Pomoc i wybrać zakładkę Dokumentacja.

  • Jakie zastosowania ma IKOL?

    Zastosowań systemów IKOL jest bardzo wiele. Niektóre z nich przedstawiliśmy w dziale “Baza wiedzy”. Zalicza się do nich np. Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdów, niezbędna by móc odliczać 100% VAT od wszystkich kosztów związanych z pojazdem. IKOL świetnie sprawdza się między innymi w użytkowaniu prywatnym, we flotach firmowych, przy zarządzaniu mobilną sprzedażą, w wypożyczalniach samochodów czy podczas korzystania z maszyn budowlanych i rolniczych.