Home -  Baza wiedzy -  FAQ -  Gdzie są zapisywane filmy z IKOL SVR Dashcam?

Gdzie są zapisywane filmy z IKOL SVR Dashcam?

Nagrania z IKOL SVR Dashcam są zapisywane przede wszystkim na karcie pamięci kamery samochodowej. Po wypełnieniu pamięci kamera nadpisuje stare nagrania, a użytkownik traci dostęp do poprzednio zapisanych nagrań. Wszystkie nagrania można pobrać za pomocą opcji Wi-Fi lub transmisji danych dostępnych w aplikacji IKOL Tracker.

W przypadku nagrań automatycznych oraz nagrań na żądanie filmy są zapisywane automatycznie w aplikacji IKOL Tracker.

Pracownicy IKOL nie mają dostępu do nagrań z kamer samochodowych – ma go jedynie właściciel oraz użytkownicy, którym nada dostęp.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Inne FAQ

Przeczytaj także inne pytania z działu FAQ

  • Jak korzystać z usług IKOL na urządzeniach mobilnych typu smartfon?

    Dostępna jest aplikacja IKOL Tracker na urządzenia z iOS i Android, a strona system.ikol.pl jest w pełni przystosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych (telefon, tablet).

  • Co to jest IKOL SVR?

    IKOL SVR (Stolen Vehicle Recovery System) to radiowy system najnowszej generacji, służący do lokalizacji i odzyskiwania skradzionych pojazdów. Jego powstanie zawdzięczamy ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu LOJACK w Polsce i na świecie. W pojeździe umieszczany jest moduł radiowy IKOL SVR. W momencie, gdy Klient orientuje się, że doszło do kradzieży, zgłasza ten fakt do Centrum Operacyjnego IKOL, wykorzystując przy tym Sekretny Kod (który dostał gdy zdecydował się na zakup IKOL SVR). Załogi poszukiwawcze rozpoczynają procedurę poszukiwania pojazdu.

  • Czy IKOL pomoże mi w przypadku kradzieży samochodu?

    Tak! IKOL udostępnia najnowocześniejszy system lokalizacji skradzionych pojazdów IKOL SVR w technologii radiowej. Jest to niezagłuszalny system radiowy, udoskonalany od ponad 30 lat.  W ofercie IKOL znajduje się też funkcja Ochrony Centrum Operacyjnego 24/7. Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w odzyskiwaniu pojazdów we współpracy z policją. Jeżeli zależy Ci na zabezpieczeniu auta przed kradzieżą, wybierz jeden z modułów IKOL SVR – z nim namierzenie lokalizacji Twojego samochodu będzie jeszcze prostsze.