Home -  Baza wiedzy -  FAQ -  Ile kosztuje lokalizator GPS do samochodu?

Ile kosztuje lokalizator GPS do samochodu?

Na naszej stronie internetowej można znaleźć pełny cennik zarówno naszych lokalizatorów, jak i abonamentowych usług dodatkowych oferowany przez ikol. Standardowy moduł ikol GO przeznaczony do lokalizacji pojazdu kosztuje 390zł netto. Moduł umożliwiający kontrolę zużycia paliwa oraz oferujący wiele dodatkowy funkcji to koszt 590zł netto. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą TUTAJ.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Inne FAQ

Przeczytaj także inne pytania z działu FAQ

  • Jak założyć konto IKOL?

    Aby założyć konto IKOL, należy wejść na stronę system.ikol.pl i kliknąć na opcję zakładania nowego konta. Następnie należy wypełnić wszystkie pola i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlonymi na ekranie.

  • Mój samochód jeździ tylko w obrębie mojego miasta. Czy mogę dostać powiadomienie, gdy wyjedzie gdzieś dalej?

    Tak. Funkcja “Alerty obszarów” pozwala na łatwe wyznaczanie granic obszarów, o przekroczeniu których zostaniesz powiadomiony.

  • System informuje mnie, że spadło napięcie w akumulatorze. Czy to coś poważnego?

    Bardzo często zdarza się, że podczas uruchamiania pojazdu spada napięcie i informacja o tym zostaje przesłana do Klienta poprzez Aplikację. Zazwyczaj nie jest to powód do niepokoju- przy następnym pomiarze nie powinien już być wykryty spadek napięcia. Jeżeli jednak po kilkudziesięciu minutach będzie widoczna ikona spadku napięcia, może to oznaczać, że rzeczywiście należy zwrócić uwagę na działanie akumulatora.