Home -  Baza wiedzy -  FAQ -  Który lokalizator powinienem zamówić?

Który lokalizator powinienem zamówić?

Wybór odpowiedniego lokalizatora GPS zależy od jego przeznaczenia. Czy będzie montowany w samochodzie osobowym, ciężarowym, w motocyklu, a może będzie to nadajnik GPS do quada lub samolotu? Posiadamy także przenośne lokalizatory przeznaczone do lokalizowania ludzi, zwierząt, a także przesyłek i bagaży. Wszystkie informacje dotyczące modułów oraz ich przeznaczenia znajdą Państwo w dziale System – Lokalizatory, a także na naszym blogu we wpisie “Jaki monitoring GPS wybrać?“.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Inne FAQ

Przeczytaj także inne pytania z działu FAQ

  • System informuje mnie, że spadło napięcie w akumulatorze. Czy to coś poważnego?

    Bardzo często zdarza się, że podczas uruchamiania pojazdu spada napięcie i informacja o tym zostaje przesłana do Klienta poprzez Aplikację. Zazwyczaj nie jest to powód do niepokoju- przy następnym pomiarze nie powinien już być wykryty spadek napięcia. Jeżeli jednak po kilkudziesięciu minutach będzie widoczna ikona spadku napięcia, może to oznaczać, że rzeczywiście należy zwrócić uwagę na działanie akumulatora.

  • Mój samochód jeździ tylko w obrębie mojego miasta. Czy mogę dostać powiadomienie, gdy wyjedzie gdzieś dalej?

    Tak. Funkcja “Alerty obszarów” pozwala na łatwe wyznaczanie granic obszarów, o przekroczeniu których zostaniesz powiadomiony.

  • Jak założyć konto IKOL?

    Aby założyć konto IKOL, należy wejść na stronę system.ikol.pl i kliknąć na opcję zakładania nowego konta. Następnie należy wypełnić wszystkie pola i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlonymi na ekranie.

Bądź zawsze na bieżąco

Dołącz do naszego newslettera