Home -  Baza wiedzy -  FAQ -  Który lokalizator powinienem zamówić?

Który lokalizator powinienem zamówić?

Wybór odpowiedniego lokalizatora GPS zależy od jego przeznaczenia. Czy będzie montowany w samochodzie osobowym, ciężarowym, w motocyklu, a może będzie to nadajnik GPS do quada lub samolotu? Posiadamy także przenośne lokalizatory przeznaczone do lokalizowania ludzi, zwierząt, a także przesyłek i bagaży. Wszystkie informacje dotyczące modułów oraz ich przeznaczenia znajdą Państwo w dziale System – Lokalizatory, a także na naszym blogu we wpisie “Jaki monitoring GPS wybrać?“.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Inne FAQ

Przeczytaj także inne pytania z działu FAQ

  • Czy mogę zaznaczać punkty na mapie IKOL?

    Tak. Funkcja “Geograficzna baza danych klientów/punktów” pozwala na dodawanie nielimitowanej ilości punktów na mapie. Punkty można grupować w dowolnych kategoriach. Geograficzna baza punktów pozwala na personalizację map o niespotykanym zasięgu i stworzenie kompletnej geograficznej bazy danych klientów wraz ze wszystkimi informacjami na ich temat: adresami, telefonami, opisami i wieloma innymi.

  • Nie mogę się zalogować, co mam zrobić?

    Jeżeli masz problemy z logowaniem na system.ikol.pl, sprawdź ponownie nazwę użytkownika i hasło, by upewnić się, czy są poprawne. Sprawdź, czy nie masz przypadkiem włączonego przycisku Caps Lock. Jeżeli to nie rozwiąże problemu, kliknij link “Nie mogę się zalogować”, który znajduje się pod polem “Zaloguj”. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, które pojawią się na ekranie.

  • Jak założyć konto IKOL?

    Aby założyć konto IKOL, należy wejść na stronę system.ikol.pl i kliknąć na opcję zakładania nowego konta. Następnie należy wypełnić wszystkie pola i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlonymi na ekranie.