Home -  Baza wiedzy -  FAQ -  Który lokalizator powinienem zamówić?

Który lokalizator powinienem zamówić?

Wybór odpowiedniego lokalizatora GPS zależy od jego przeznaczenia. Czy będzie montowany w samochodzie osobowym, ciężarowym, w motocyklu, a może będzie to nadajnik GPS do quada lub samolotu? Posiadamy także przenośne lokalizatory przeznaczone do lokalizowania ludzi, zwierząt, a także przesyłek i bagaży. Wszystkie informacje dotyczące modułów oraz ich przeznaczenia znajdą Państwo w dziale System – Lokalizatory, a także na naszym blogu we wpisie “Jaki monitoring GPS wybrać?“.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Inne FAQ

Przeczytaj także inne pytania z działu FAQ

  • Nie mogę się zalogować, co mam zrobić?

    Jeżeli masz problemy z logowaniem na system.ikol.pl, sprawdź ponownie nazwę użytkownika i hasło, by upewnić się, czy są poprawne. Sprawdź, czy nie masz przypadkiem włączonego przycisku Caps Lock. Jeżeli to nie rozwiąże problemu, kliknij link “Nie mogę się zalogować”, który znajduje się pod polem “Zaloguj”. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, które pojawią się na ekranie.

  • Mój samochód jeździ tylko w obrębie mojego miasta. Czy mogę dostać powiadomienie, gdy wyjedzie gdzieś dalej?

    Tak. Funkcja “Alerty obszarów” pozwala na łatwe wyznaczanie granic obszarów, o przekroczeniu których zostaniesz powiadomiony.

  • Nie wiem jak obsługiwać IKOL. Co robić?

    Działanie systemu IKOL jest bardzo dokładnie, krok po kroku wytłumaczone w dziale pomoc dostępnym w menu głównym po zalogowaniu na system.ikol.pl