Home -  Baza wiedzy -  FAQ -  Który lokalizator IKOL powinienem zamówić?

Który lokalizator IKOL powinienem zamówić?

Wybór odpowiedniego lokalizatora GPS zależy od jego przeznaczenia – czy będzie montowany w motocyklu, samochodzie osobowym lub ciężarowym, czy posłuży Ci jako nadajnik GPS do quada lub samolotu. Posiadamy także przenośne lokalizatory przeznaczone do lokalizowania ludzi, zwierząt, przesyłek i bagaży. Wszystkie informacje dotyczące modułów oraz ich przeznaczenia znajdziesz na stronie ikol.pl w dziale Baza wiedzy. Zapraszamy do kontaktu: nasi doradcy zaproponują najlepsze rozwiązanie.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Inne FAQ

Przeczytaj także inne pytania z działu FAQ

  • Co to jest IKOL SVR?

    IKOL SVR (Stolen Vehicle Recovery System) to radiowy system najnowszej generacji, służący do lokalizacji i odzyskiwania skradzionych pojazdów. Jego powstanie zawdzięczamy ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu LOJACK w Polsce i na świecie. W pojeździe umieszczany jest moduł radiowy IKOL SVR. W momencie, gdy Klient orientuje się, że doszło do kradzieży, zgłasza ten fakt do Centrum Operacyjnego IKOL, wykorzystując przy tym Sekretny Kod (który dostał gdy zdecydował się na zakup IKOL SVR). Załogi poszukiwawcze rozpoczynają procedurę poszukiwania pojazdu.

  • Nie wiem jak obsługiwać IKOL. Co robić?

    Działanie systemu IKOL jest dokładnie opisane w Dokumentacji. Aby tam przejść musisz zalogować się na stronie system.ikol.pl, rozwinąć Menu, znaleźć dział Dokumentacja I Pomoc i wybrać zakładkę Dokumentacja.

  • Jak korzystać z usług IKOL na urządzeniach mobilnych typu smartfon?

    Dostępna jest aplikacja IKOL Tracker na urządzenia z iOS i Android, a strona system.ikol.pl jest w pełni przystosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych (telefon, tablet).