Home -  Baza wiedzy -  FAQ -  Który lokalizator IKOL powinienem zamówić?

Który lokalizator IKOL powinienem zamówić?

Wybór odpowiedniego lokalizatora GPS zależy od jego przeznaczenia – czy będzie montowany w motocyklu, samochodzie osobowym lub ciężarowym, czy posłuży Ci jako nadajnik GPS do quada lub samolotu. Posiadamy także przenośne lokalizatory przeznaczone do lokalizowania ludzi, zwierząt, przesyłek i bagaży. Wszystkie informacje dotyczące modułów oraz ich przeznaczenia znajdziesz na stronie ikol.pl w dziale Baza wiedzy. Zapraszamy do kontaktu: nasi doradcy zaproponują najlepsze rozwiązanie.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Inne FAQ

Przeczytaj także inne pytania z działu FAQ

  • Co to jest Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdów?

    Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdów – EEPP – kilometrówka – to automatyczny system służący ewidencjonowaniu wszystkich przejazdów samochodów służbowych, który wykorzystuje do tego celu lokalizator GPS. Dzięki EEPP firmy mogą odpisywać 100% VAT za wszystkie wydatki związane z pojazdem: przede wszystkim za zakup paliwa oraz różnego rodzaju opłaty eksploatacyjne.

  • Jak działa IKOL SVR?

    IKOL SVR działa dzięki radiowemu systemowi do lokalizacji i odzyskiwania skradzionych pojazdów. Dzięki umieszczeniu w samochodzie specjalnego modułu możemy namierzyć jego położenie w przypadku kradzieży.

  • Jak korzystać z usług IKOL na urządzeniach mobilnych typu smartfon?

    Dostępna jest aplikacja IKOL Tracker na urządzenia z iOS i Android, a strona system.ikol.pl jest w pełni przystosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych (telefon, tablet).