Home -  Baza wiedzy -  FAQ -  Który produkt IKOL SVR będzie odpowiedni dla mnie?

Który produkt IKOL SVR będzie odpowiedni dla mnie?

Jeżeli zależy Ci jedynie na podstawowej funkcji modułu IKOL SVR, jaką jest lokalizacja pojazdu po kradzieży – wybierz IKOL SVR Standard.

Moduł IKOL SVR Alarm oferuje Ci również możliwość dostawania alertów o nieautoryzowanym ruchu pojazdu i może być uzbrojony za pomocą przycisku w aplikacji – nie będziesz potrzebował specjalnego breloka.

Z kolei IKOL SVR Sky, oprócz funkcji wymienionych przy dwóch poprzednich modułach, pozwala na monitorowanie położenia auta w czasie rzeczywistym, zapisuje historię przejazdów z ostatnich 12 miesięcy, dekoduje adresy postoju, tworzy liczne raporty dotyczące podróży oraz wysyła alerty zagłuszania, braku prawidłowej pozycji GPS, niskiego napięcia/ odłączenia głównego zasilania itp.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Inne FAQ

Przeczytaj także inne pytania z działu FAQ

  • Czy IKOL pomoże mi w przypadku kradzieży samochodu?

    Tak! IKOL udostępnia najnowocześniejszy system lokalizacji skradzionych pojazdów IKOL SVR w technologii radiowej. Jest to niezagłuszalny system radiowy, udoskonalany od ponad 30 lat.  W ofercie IKOL znajduje się też funkcja Ochrony Centrum Operacyjnego 24/7. Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w odzyskiwaniu pojazdów we współpracy z policją. Jeżeli zależy Ci na zabezpieczeniu auta przed kradzieżą, wybierz jeden z modułów IKOL SVR – z nim namierzenie lokalizacji Twojego samochodu będzie jeszcze prostsze.

  • Co to jest Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdów?

    Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdów – EEPP – kilometrówka – to automatyczny system służący ewidencjonowaniu wszystkich przejazdów samochodów służbowych, który wykorzystuje do tego celu lokalizator GPS. Dzięki EEPP firmy mogą odpisywać 100% VAT za wszystkie wydatki związane z pojazdem: przede wszystkim za zakup paliwa oraz różnego rodzaju opłaty eksploatacyjne.

  • Co to jest IKOL SVR?

    IKOL SVR (Stolen Vehicle Recovery System) to radiowy system najnowszej generacji, służący do lokalizacji i odzyskiwania skradzionych pojazdów. Jego powstanie zawdzięczamy ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu LOJACK w Polsce i na świecie. W pojeździe umieszczany jest moduł radiowy IKOL SVR. W momencie, gdy Klient orientuje się, że doszło do kradzieży, zgłasza ten fakt do Centrum Operacyjnego IKOL, wykorzystując przy tym Sekretny Kod (który dostał gdy zdecydował się na zakup IKOL SVR). Załogi poszukiwawcze rozpoczynają procedurę poszukiwania pojazdu.