Home -  Baza wiedzy -  FAQ -  Który produkt IKOL SVR będzie odpowiedni dla mnie?

Który produkt IKOL SVR będzie odpowiedni dla mnie?

Jeżeli zależy Ci jedynie na podstawowej funkcji modułu IKOL SVR, jaką jest lokalizacja pojazdu po kradzieży – wybierz IKOL SVR Standard.

Moduł IKOL SVR Alarm oferuje Ci również możliwość dostawania alertów o nieautoryzowanym ruchu pojazdu i może być uzbrojony za pomocą przycisku w aplikacji – nie będziesz potrzebował specjalnego breloka.

Z kolei IKOL SVR Sky, oprócz funkcji wymienionych przy dwóch poprzednich modułach, pozwala na monitorowanie położenia auta w czasie rzeczywistym, zapisuje historię przejazdów z ostatnich 12 miesięcy, dekoduje adresy postoju, tworzy liczne raporty dotyczące podróży oraz wysyła alerty zagłuszania, braku prawidłowej pozycji GPS, niskiego napięcia/ odłączenia głównego zasilania itp.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Inne FAQ

Przeczytaj także inne pytania z działu FAQ

  • Nie wiem jak obsługiwać IKOL. Co robić?

    Działanie systemu IKOL jest dokładnie opisane w Dokumentacji. Aby tam przejść musisz zalogować się na stronie system.ikol.pl, rozwinąć Menu, znaleźć dział Dokumentacja I Pomoc i wybrać zakładkę Dokumentacja.

  • Jak korzystać z usług IKOL na urządzeniach mobilnych typu smartfon?

    Dostępna jest aplikacja IKOL Tracker na urządzenia z iOS i Android, a strona system.ikol.pl jest w pełni przystosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych (telefon, tablet).

  • Jak działa IKOL SVR?

    IKOL SVR działa dzięki radiowemu systemowi do lokalizacji i odzyskiwania skradzionych pojazdów. Dzięki umieszczeniu w samochodzie specjalnego modułu możemy namierzyć jego położenie w przypadku kradzieży.