Home -  Baza wiedzy -  FAQ -  Który produkt IKOL SVR będzie odpowiedni dla mnie?

Który produkt IKOL SVR będzie odpowiedni dla mnie?

Jeżeli zależy Ci jedynie na podstawowej funkcji modułu IKOL SVR, jaką jest lokalizacja pojazdu po kradzieży – wybierz IKOL SVR Standard.

Moduł IKOL SVR Alarm oferuje Ci również możliwość dostawania alertów o nieautoryzowanym ruchu pojazdu i może być uzbrojony za pomocą przycisku w aplikacji – nie będziesz potrzebował specjalnego breloka.

Z kolei IKOL SVR Sky, oprócz funkcji wymienionych przy dwóch poprzednich modułach, pozwala na monitorowanie położenia auta w czasie rzeczywistym, zapisuje historię przejazdów z ostatnich 12 miesięcy, dekoduje adresy postoju, tworzy liczne raporty dotyczące podróży oraz wysyła alerty zagłuszania, braku prawidłowej pozycji GPS, niskiego napięcia/ odłączenia głównego zasilania itp.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Inne FAQ

Przeczytaj także inne pytania z działu FAQ

  • Nie mogę się zalogować, co mam zrobić?

    Jeżeli masz problemy z logowaniem na system.ikol.pl, sprawdź ponownie nazwę użytkownika i hasło, by upewnić się, czy są poprawne. Sprawdź, czy nie masz przypadkiem włączonego przycisku Caps Lock. Jeżeli to nie rozwiąże problemu, kliknij link „Nie mogę się zalogować”, który znajduje się pod polem „Zaloguj”. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, które pojawią się na ekranie.

  • Jak działa IKOL SVR?

    IKOL SVR działa dzięki radiowemu systemowi do lokalizacji i odzyskiwania skradzionych pojazdów. Dzięki umieszczeniu w samochodzie specjalnego modułu możemy namierzyć jego położenie w przypadku kradzieży.

  • Czy IKOL pomoże mi w przypadku kradzieży samochodu?

    Tak! IKOL udostępnia najnowocześniejszy system lokalizacji skradzionych pojazdów IKOL SVR w technologii radiowej. Jest to niezagłuszalny system radiowy, udoskonalany od ponad 30 lat.  W ofercie IKOL znajduje się też funkcja Ochrony Centrum Operacyjnego 24/7. Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w odzyskiwaniu pojazdów we współpracy z policją. Jeżeli zależy Ci na zabezpieczeniu auta przed kradzieżą, wybierz jeden z modułów IKOL SVR – z nim namierzenie lokalizacji Twojego samochodu będzie jeszcze prostsze.