Home -  Baza wiedzy -  Moduły IKOL dla pojazdów -  Lokalizatory -  Lokalizator IKOL AERO

Lokalizator IKOL AERO

Moduł IKOL AERO to lokalizator przeznaczony do montowania w samolotach.

lokalizator-gps-do-samolotu-ikol-aero

Moduł IKOL AERO to lokalizator GPS przystosowany specjalnie do montowania w samolotach. Dzięki niemu można na bieżąco śledzić trasę lotu dowolnego samolotu. To niezwykle przydatne urządzenie w szkołach lotniczych – dzięki możliwości podglądu aktualnej pozycji samolotu oraz historii jego przelotów, można kontrolować postępy w nauce uczniów i mieć wgląd w to, w jaki sposób zachowują się podczas samodzielnych lotów.

IKOL AERO może pełnić funkcję automatycznego logbooka i książki samolotu, ponieważ każdy lot jest dokładnie rejestrowany – nie tylko jego trasa, ale również wysokość, dokładna data startu samolotu i jego lądowania. Moduł IKOL AERO może być skonfigurowany tak, aby rejestrował podróże od włączenia silnika do jego wyłączenia lub od startu do lądowania samolotu, w zależności od preferencji właściciela statku powietrznego. W panelu IKOL Online można sporządzić dokładne raporty z przelotów, przypisać pilotów do konkretnych tras oraz sprawdzać aktualną liczbę motogodzin. Odpowiednie funkcje dodatkowe mogą przypominać o koniecznych przeglądach mechanicznych statku powietrznego.

Lokalizator GPS do samolotów IKOL AERO to także praktyczne zabezpieczenie samolotu na wypadek kradzieży czy bezprawnego użytkowania.
Właściciel maszyny może mieć całodobowy podgląd w aktualną pozycję swojego samolotu, a w przypadku kradzieży zostanie natychmiast o tym poinformowany przez SMS, mail lub poprzez Aplikację IKOL Tracker.

Główne zalety lokalizatora IKOL AERO:

  • Bateria wewnętrzna działająca bez zasilania do 24 godzin
  • Działa w temperaturach od -25C do +80C
  • Szeroki zakres napięcia zasilania: od 6 do 31V DC
  • Precyzyjna lokalizacja samolotów
Zastosowanie
samoloty

Do sklepu

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto