IKOL DURO

IKOL Duro umożliwia monitorowanie GPS transportu, kontenerów, cargo, pojazdów, samolotów do 12 miesięcy bez ładowania, bez zewnętrznego zasilania. Moduł jest trwały, nieprzemakalny, niezawodny, oraz bardzo wytrzymały.

lokalizator GPS IKOL DURO

IKOL DURO to bezprzewodowy lokalizator, który na jednym naładowaniu może działać do 12 miesięcy bez przerwy. Żywotność baterii jest uzależniona od częstotliwości raportowania lokalizacji modułu. Dzięki podawaniu dokładnej pozycji pozwala na precyzyjne śledzenie przesyłek, pojazdów, kontenerów, automatów, samolotów, naczep, wózków, rowerów, łodzi i wielu innych urządzeń, które nie mają własnego zasilania lub nie mogą go udostępnić.

IKOL DURO ładuje się wyłącznie poprzez załączoną ładowarkę indukcyjną. W przypadki większej ilości lokalizatorów można doposażyć zestaw w dodatkową ładowarkę zasilającą do 5 modułów za jednym razem. Pełne naładowanie od 0 do 100% trwa około 4 godzin. Przed wyczerpaniem baterii moduł może wysłać alert o niskim poziomie zasilania. Użytkownik według swoich potrzeb konfiguruje jak często chce pobierać pozycję z lokalizatora.

IKOL DURO może być zamontowane w docelowym miejscu za pomocą uchwytu montażowego (metoda inwazyjna z użyciem śrub) lub uchwytu magnetycznego. Dzięki wbudowanemu czujnikowi właściciel dostaje informację, gdy lokalizator zostanie z miejsca montażu. Można również ustawić lokalizator tak, aby użytkownik lub pracownik nie mógł go wyłączyć.

Moduł można wzbogacić o czujnik temperatury i wilgoci, Key Fob, I/O Expander oraz Beacon. Wszystkie dodatkowe urządzenia łączą się z modułem GPS za pośrednictwem bluetooth. Ich zasięg jest zmienny w zależności od warunków (otwartej przestrzeni, pomieszczeń, grubości ścian).

Dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi oraz długiej żywotności baterii IKOL DURO ma szeroki zakres zastosowań, takich jak:

 • Śledzenie kontenerów, palet, a nawet paczek cargo;
 • Ścisła kontrola pracowników;
 • Monitorowanie lokalizacji gości w chronionych instytucjach (lotniskach, urzędach, korporacjach);
 • Lokalizowanie towaru w spedycji;
 • Kontrola naczep ciężarówek – GPS niezależny od lokalizacji ciągnika siodłowego;
 • Śledzenie tras statków morskich i samolotów nawet tam, gdzie nie ma zasięgu GSM;
 • Zabezpieczenie bankomatów;
 • Zabezpieczenie automatów z jedzeniem/ napojami lub innych dużych urządzeń pozostawianych w miejscach publicznych;
 • Zabezpieczanie maszyn budowlanych niewyposażonych we własne zasilnie;
 • Zabezpieczenie rowerów;
 • Zabezpieczenie łodzi, motorówek oraz skuterów podczas sezonu zimowego.

Rozmiar: 87 mm x 51 mm x 30 mm

Waga: 150g

Zakres temperatur: -20ºC ~+60ºC

Zastosowanie
samochody osobowe
busy
ciężarówki
traktory
maszyny budowlane
łodzie
prywatny

Do sklepu

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto