Home -  Baza wiedzy -  Nasze rozwiązania -  Dowóz jedzenia

Dowóz jedzenia

Jeśli prowadzisz firmę zajmującą się sprzedażą i dowozem posiłków do klientów, to lokalizator GPS IKOL z pewnością pomoże Ci w zwiększeniu zysków Twojego biznesu. Dzięki funkcji Widgety możesz wygenerować na swojej stronie internetowej mapę z aktualną pozycją wszystkich swoich dostawców. Dzięki temu klienci będą mogli na bieżąco śledzić położenie zamówionego przez siebie posiłku.

Tego typu rozwiązanie bardzo pozytywnie wpłynie na postrzeganie Twojej firmy i w krótkim czasie zwiększy liczbę Twoich stałych klientów. Informacja o możliwości śledzenia aktualnej pozycji dostawcy pizzy czy obiadu do biura błyskawicznie rozniesie się wśród głodnych pracowników korporacji i z pewnością spędzą dużą ilość czasu na Twojej stronie internetowej obserwując podróż danego dostawcy pod wskazany przez nich adres.

Przykład widgetu – aktualna pozycja

Mapa może również prezentować historyczne trasy przejazdów Twoich pracowników-dostawców. Dzięki tej opcji możesz zaprezentować najpopularniejsze i najczęściej pokonywane przez Twoich podwładnych trasy podróży. Opcja animacji trasy (czyli graficznego rysowania trasy po odświeżeniu strony lub wejściu na nią po raz pierwszy) z pewnością zainteresuje nawet te osoby, które w normalnych okolicznościach byłyby już zdecydowane opuścić Twoją stronę. Niewielkim kosztem i zerowym wysiłkiem możesz wygenerować w pełni interaktywną i przykuwającą wzrok mapę prezentującą trasy przejazdów lub aktualne położenie dostawców.

Do stworzenia tego typu mapy wystarczy jedynie posiadanie dowolnego lokalizatora GPS IKOL. Możesz także wyposażyć swoich pracowników w bezpłatną aplikację na telefon – IKOL X. Dzięki niej również można na bieżąco sprawdzać na mapie, gdzie znajduje się dany dostawca.

Sugerowane funkcje:

Poproś o ofertę

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Inne rozwiązania IKOL