Home -  Baza wiedzy -  Nasze rozwiązania -  Lokalny transport osób

Lokalny transport osób

Lokalizator GPS IKOL jest doskonałym rozwiązaniem dla firm zajmujących się transportem osób. Może służyć nie tylko do kontroli kierowców, ale też do udostępnienia pozycji autobusu czy busa klientom!

Oferujemy całkowicie darmową funkcję stworzenia linku szybkiego dostępu do aktualnej pozycji lokalizowanego pojazdu. Znajdująca się pod nim mapa automatycznie odświeża lokalizację pojazdu, ponadto można ją dowolnie oddalać lub przybliżać. Umożliwia to sprawdzanie aktualnej pozycji samochodu i śledzenie na bieżąco trasy przejazdu.

Bez logowania, bez zbędnych utrudnień – wystarczy kliknąć w wygenerowany przez przewoźnika link!

Udostępnienie pozycji GPS busa lub autobusu na Twojej stronie internetowej sprawi, że klient będzie wiedział dokładnie, jak długo musi czekać na przystanku. Gdy już wsiądzie do pojazdu, jego urządzenie mobilne pozwoli mu sprawdzić na stronie, gdzie się aktualnie znajduje.

Bardzo atrakcyjnym wizualnie rozwiązaniem jest także możliwość wygenerowania widgetu umieszczanego na stronie internetowej. Mapa, na której są zaznaczone aktualne pozycje lub trasy przejazdów z konkretnego dnia, to niezwykle dobry sposób na przyciągniecie klientów!

Lokalizator GPS IKOL daje Ci możliwość:

  • Skutecznej kontroli kierowców autobusów i busów
  • Analizy stylu jazdy kierowców i porównywanie ich między sobą
  • Precyzyjnego monitoringu GPS pojazdów transportowych
  • Udostępniania pozycji pojazdów na stronie Internetowej
  • Kontroli paliwa

Sugerowane funkcje:

Poproś o ofertę

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Inne rozwiązania IKOL