Home -  Baza wiedzy -  Nasze rozwiązania -  Lokalny transport osób

Lokalny transport osób

Lokalizator GPS IKOL jest doskonałym rozwiązaniem dla firm zajmujących się transportem osób. Nie tylko pozwala na kontrolę kierowców i ich pozycji. Dzięki oferowanym przez IKOL narzędziom możesz udostępnić pozycję swojego autobusu czy busa klientom!

Oferujemy całkowicie darmową funkcję stworzenia linka szybkiego dostępu do aktualnej pozycji lokalizowanego pojazdu. Mapa automatycznie odświeża lokalizację pojazdu, przez co można na bieżąco śledzić trasę przejazdu. Bez logowania, bez zbędnych utrudnień – wystarczy kliknąć w wygenerowany przez przewoźnika link i to wszystko!
Poniżej przedstawiamy przykład mapy wygenerowanej dzięki funkcji “Link szybkiego dostępu do pozycji lokalizatora”:

Link szybkiego dostępu pokazujący aktualną pozycję lokalizowanego pojazdu. Mapę można dowolnie oddalać lub przybliżać, dzięki czemu precyzyjnie można ustalić aktualną pozycję samochodu.

 

Udostępnienie pozycji GPS busa lub autobusu na Twojej stronie internetowej sprawi, że klient będzie wiedział dokładnie, jak długo musi czekać na przystanku. Gdy już wsiądzie do pojazdu, jego urządzenie mobilne pozwoli mu sprawdzić na stronie, gdzie się aktualnie znajduje.

Bardzo atrakcyjnym wizualnie rozwiązaniem jest także możliwość wygenerowania widgetu umieszczanego na stronie internetowej. Mapa, na której są zaznaczone aktualne pozycje lub trasy przejazdów z konkretnego dnia to niezwykle dobry sposób na przyciągniecie klientów!

Lokalizator GPS IKOL daje Ci możliwość:

  • Skutecznej kontroli kierowców autobusów i busów
  • Analizy stylu jazdy kierowców i porównywanie ich między sobą
  • Precyzyjnego monitoringu GPS pojazdów transportowych
  • Udostępniania pozycji pojazdów na stronie Internetowej
  • Kontroli paliwa

 

Sugerowane funkcje:

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Inne rozwiązania IKOL