Home -  Baza wiedzy -  Nasze rozwiązania -  Monitoring cargo

Monitoring cargo

Przenośne lokalizatory GPS IKOL DUROIKOL MONDO to innowacyjne produkty na polskim rynku, idealne do monitoringu GPS towarów. Dzięki nim można w prosty sposób kontrolować położenie dowolnych bagaży, pakunków, pojazdów, kontenerów, naczep i wszelkiego rodzaju towarów, które przez długi okres czasu pozostają bez nadzoru. Te niewielkie urządzenia posiadają niezwykłe trwałą baterię, która umożliwia lokalizację do 3 lat bez ładowania!

Przykład zastosowania:

W kontenerze towarowym umieszczamy lokalizator GPS w kontenerze. Lokalizator poznaje swoją pozycję dzięki satelitom GPS krążącym po orbicie okołoziemskiej i wysyła ją na bieżąco na serwery IKOL. Czasami jest to utrudnione – np. na środku oceanu, podczas sztormu lub z innych powodów. Jednak historia pozycji nigdy nie przepadnie – jeżeli moduł GPS nie może w danej chwili wysłać pozycji, zapisze ją i prześle wtedy, kiedy to będzie możliwe.

Lokalizacja GPS tego typu jest całkowicie niezależna od modułów GPS pojazdów transportujących. Umożliwia to wykrycie wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Dzięki IKOL masz dostęp do dokładnej lokalizacji:

  • TIR-ów,
  • kontenerów na statkach,
  • kontenerów na pociągach,
  • cargo samolotowego,
  • i innych rodzajów transportu.

Poproś o ofertę

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Inne rozwiązania IKOL