Home -  Baza wiedzy -  Nasze rozwiązania -  GPS do motocykli i skuterów

GPS do motocykli i skuterów

lokalizator GPS do motocykla

Dzięki niewielkim rozmiarom, lokalizator GPS IKOL MOTO może zostać zamontowany nawet w najmniejszych jednośladach. Monitorować nim można motocykle, skutery, ale także quady – korzystając przy tym z niemal wszystkich funkcji, które są dostępne dla samochodów i pojazdów ciężarowych.

Oprócz śledzenia motocykli na żywo można również przeglądać historię ich podróży do 12 miesięcy wstecz, ustawiać alerty obszaru, prędkości oraz sygnału alarmowego i ruchu.
GPS do motocykli IKOL jest bardzo prosty w instalacji. Do każdego modułu IKOL MOTO dołączana jest dokładna instrukcja obsługi, która pozwala na samodzielny montaż. Moduł jest niezwykle mało inwazyjny oraz ma minimalny wpływ na zużycie akumulatora.

Monitoring pojazdów IKOL pozwala na zapewnienie ochrony jednośladom – wielu naszych Klientów zabezpiecza w ten sposób swoje pojazdy na wypadek kradzieży. Lokalizator GPS dla motocykli to bardzo pewne i precyzyjne narzędzie do monitorowania aktualnej pozycji, a także do kontroli historycznych tras przejazdów.

Co mogę monitorować dzięki lokalizatorowi GPS IKOL MOTO?

Co daje mi monitoring GPS IKOL MOTO?

Sugerowane funkcje:

Poproś o ofertę

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Inne rozwiązania IKOL