Home -  Baza wiedzy -  Nasze rozwiązania -  Plug&Play

Plug&Play

W ofercie monitoringu GPS do samochodów IKOL dostępny jest moduł IKOL OBD. W odróżnieniu od pozostałych urządzeń lokalizujących, moduł OBD jest niezwykle prosty w montażu – wystarczy podłączyć go do gniazda diagnostycznego w pojeździe i już po chwili można monitorować na bieżąco lokalizację samochodu. Bez zbędnego lutowania czy problematycznej konfiguracji – urządzenie jest od razu aktywne i gotowe do pracy. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się w przypadku pojazdów wynajmowanych, leasingowych, a także aut służbowych, które od czasu do czasu są wykorzystywane do wyjazdów służbowych.

Prosta instalacja typu plug&play pozwala na korzystanie z jednego modułu w dowolnej liczbie pojazdów. Wystarczy odłączyć moduł od gniazda diagnostycznego i podłączyć go w kolejnym aucie – po kilku minutach urządzenie może już lokalizować ten pojazd.

Dzięki prostej instalacji w pojeździe, nie ma również problemu z ewentualnymi problemami dotyczącymi restrykcji niektórych wypożyczalni pojazdów w kwestii ingerencji użytkownika w elektrykę pojazdu.

Użytkowanie modułu IKOL OBD jest całkowicie bezpieczne i umożliwia monitoring właściwie każdego pojazdu – nawet tymczasowego.

Poproś o ofertę

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Inne rozwiązania IKOL