Home -  Baza wiedzy -  Nasze rozwiązania -  Szkoła jazdy

Szkoła jazdy

Nauka jazdy oraz szkoły jazdy – Ewidencja

Monitoring pojazdów IKOL funkcjonuje też między innymi jako gotowe narzędzie do rozliczania się z instruktorami w szkołach jazdy: Ewidencja Szkoły Jazdy. System został tak przygotowany, że każdy instruktor może uzupełniać wszystkie dane o wykonanych kursach danego dnia – wystarczy poświęcić na to 5 minut po ostatniej jeździe. System automatycznie wykrywa wszystkie podróże, postoje, tankowania benzyny.
Przy każdej podróży zapisane jest:

Ewidencja Szkoły Jazdy ułatwia pracę nie tylko instruktorom – to przede wszystkim narzędzie dla zarządzającego flotą samochodów szkoleniowych. Wszystkie Ewidencje składane przez instruktorów można natychmiast zweryfikować w systemie IKOL. Zarządzający ma dostęp do pełnej historii wszystkich przejazdów na mapie – wraz z prędkością w każdym punkcie, czasami przejazdów, średnim spalaniem i innymi danymi.

Dzięki lokalizatorom GPS dla nauki jazdy, Klientowi udostępniony jest monitoring pojazdów na żywo przez Internet wszystkich samochodów w szkole jazdy, a ich liczba jest nielimitowana.

Dodatkowo, Ewidencja Szkoły Jazdy pozwala na odliczanie 100% VAT od wszystkich kosztów związanych z eksploatacją samochodu – leasingu, paliwa, zakupu, przeglądów, napraw i innych.

Monitoring pojazdów nigdy nie był tak prosty! Wystarczy zamontować nadajnik GPS w aucie i już po chwili można kontrolować położenie i historię tras każdego pojazdu.
Sugerowane funkcje:

Poproś o ofertę

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Inne rozwiązania IKOL