Home -  Baza wiedzy -  Nasze rozwiązania -  Transport i spedycja

Transport i spedycja

System IKOL obsługuje floty transportowe i spedycyjne. Lokalizatory GPS IKOL mają szeroki zakres napięcia zasilania (8 do 32 V DC), co pozwala na instalację nawet w największych ciężarówkach. Do każdego modułu dołączyć można również zewnętrzną antenę GPS, która zapewnia bezbłędne odbieranie pozycji z satelitów mimo dużych rozmiarów pojazdu.

Oprócz pozycji geograficznej i tras przejazdów oraz standardowych alertów i raportów, system IKOL umożliwia również pełną integrację modułów IKOL z magistralą CAN pojazdu. Dzięki takiej integracji ciężarówki, TIR-y i samochody dostawcze, a także autobusy i autokary, na żywo wysyłają wszystkie informacje z komputera pokładowego. Co więcej, wszystkie te dane dostępne są bez konieczności instalacji kosztownych sond paliwowych i dodatkowych czujników: wystarczy szyna CAN.

Dodatkowo w ofercie IKOL znajdują się przenośne lokalizatory GPS IKOL Spot oraz IKOL Duro, które przeznaczone są do lokalizowania naczep oraz towarów. Dzięki pojemnej baterii są one kompletnie uniezależnione od zasilania pojazdu. Moduł IKOL Duro działa nawet do 24 miesięcy bez konieczności ładowania i bez jakiegokolwiek zasilania zewnętrznego.
Naturalnie system GPS po uruchomieniu funkcji Zasięg: UE działa na żywo na terenie całej Unii Europejskiej oraz Szwajcarii i Norwegii. Ponadto w systemie IKOL Klienci mają możliwość przeglądania wszystkich podróży i postojów do 12 miesięcy wstecz.

Do jakich informacji masz dostęp na żywo dzięki GPS IKOL?

Jakie rozwiązania sugerujemy dla pojazdów ciężarowych i transportowych?

Kompatybilność pojazdu z modułami IKOL CAN zależy od modelu pojazdu. Polecamy sprawdzić, jakie funkcje są dostępne dla danego modelu – informacje o tym można znaleźć TUTAJ.

Poproś o ofertę

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Inne rozwiązania IKOL