Home -  Baza wiedzy -  Nasze rozwiązania -  Wycieczki z dzieckiem

Wycieczki z dzieckiem

Każda wycieczka z dzieckiem to niezwykła wyprawa – zarówno dla małego odkrywcy, jak i dla jego rodziców. Aby poznawanie świata i miłe spędzanie czasu nie zostało przyćmione żadnymi nieprzyjemnymi zdarzeniami, warto zainstalować na telefonie dziecka darmową aplikację do lokalizacji telefonu – IKOL X. Dzięki tej aplikacji możliwe jest śledzenie położenia telefonu o dowolnej porze, z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu.

Podczas zwiedzania nowych miejsc – czy to z rodzicami, czy też na zorganizowanej wycieczce z rówieśnikami – każde dziecko, zaaferowane licznymi nowościami, może odłączyć się od przewodników i zgubić się w tłumie. Jeszcze gorszym scenariuszem jest możliwość zgubienia się na mało uczęszczanym szlaku górskim, w odludnym miejscu. Wtedy opcja szybkiego zlokalizowania telefonu dziecka, którą zapewnia aplikacja IKOL X, będzie nieocenioną pomocą dla zdenerwowanych rodziców.

Aplikacja IKOL X jest dostępna dla każdego telefonu z dostępem do sklepu Google Play.

Wystarczy pobrać aplikację ze Sklepu Play, stworzyć konto i już po chwili możemy lokalizować urządzenie naszego dziecka.

Więcej informacji

Ściągnij teraz!

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Inne rozwiązania IKOL