Home -  Baza wiedzy -  Niezagłuszalny system IKOL SVR

Niezagłuszalny system IKOL SVR

IKOL SVR to niezagłuszalny system radiowy, służący do odzyskiwania skradzionych pojazdów i występujący w trzech wersjach. Jak działa? W pojeździe umieszczane jest niewielki moduł. W przypadku kradzieży pozwoli on załogom poszukiwawczym IKOL oraz policji odzyskać samochód i zwrócić go właścicielowi.

IKOL SVR Standard

Radiowy system do lokalizacji samochodów po kradzieży. Jest on niezagłuszalny i nie śledzi pojazdu. Odzyskiwanie samochodów odbywa się w ścisłej współpracy z policją.

IKOL SVR Alarm

Moduł radiowy IKOL SVR Alarm, oprócz lokalizowania skradzionych pojazdów, wysyła użytkownikowi alarmy o nieautoryzowanym ruchu pojazdu.

IKOL SVR Sky

IKOL SVR Sky zawiera wszystkie usługi dostępne w systemach Standard i Alarm. Dodatkowo moduł ten umożliwia pobieranie pozycji pojazdu na żywo oraz odtwarzanie przejechanych tras pojazdu.

IKOL SVR Dashcam

IKOL SVR Dashcam zawiera wszystkie funkcjonalności wariantu Sky - łączy radiową lokalizację z systemem monitoringu GPS - a ponadto jest wyposażony w kamerę samochodową, która rejestruje wydarzenia wewnątrz i z przodu auta.

Jeżeli jeszcze nie wiesz, który moduł IKOL SVR jest dla Ciebie najodpowiedniejszy – zapraszamy do kontaktu.

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojego pojazdu?

Wybierz IKOL SVR!

Sprawdź ofertę