Home -  Przenośne lokalizatory -  Ciekawe zastosowania przenośnego lokalizatora ikol MONDO

Ciekawe zastosowania przenośnego lokalizatora ikol MONDO

16 października 2018
casino

Przenośny lokalizator GPS z własnym i bardzo trwałym zasilaniem niesie ze sobą duży potencjał. Jego wykorzystanie w dużej mierze zależy od pomysłowości Użytkownika. My dzisiaj podpowiadamy, jak można wykorzystać taki moduł.

 

Lokalizator GPS IKOL MONDO to nieduży moduł, który jest odporny na niskie i wysokie temperatury i posiadający baterię działającą do 3 lat. Lokalizator ten wyposażony jest w bardzo silne magnesy, a także posiada czujnik, dzięki któremu zostaniemy powiadomieni o odpięciu urządzenia od zamocowanej powierzchni (czujnik światła).
Możemy go zamocować do każdego urządzenia przenośnego, które posiada choćby niewielki kawałek metalu, do którego przyczepią się magnesy.

 

Automaty vendingowe

automaty z przekąskami i napojami to powszechny widok w firmach, na dworcach, szkołach, czy uczelniach. Właściciel może je kontrolować za pomocą lokalizatora i mieć pewność, że nie zostały skradzione, czy przestawione bez jego wiedzy.

Przesyłki, paczki

dzięki modułowi z własnym zasilaniem działającym do 3 lat,możemy bez problemu kontrolować kosztowne przesyłki i mieć pewność, że bezpiecznie dotarły do adresata.

Narzędzia ogrodowe

moduł IKOL MONDO świetnie sprawdzi się także w kontrolowaniu kosiarek i innych narzędzi ogrodowych. Dzięki niemu zawsze będziemy wiedzieli, czy wszystko jest na swoim miejscu.

Automaty do gier

lokalizator GPS to także dobre urządzenie do kontrolowania automatów do gier, które się wypożycza lub przewozi w różne miejsca. Zabezpieczy je także przed kradzieżą.

Monitoring cargo

dzięki IKOL MONDO można  kontrolować położenie dowolnych kontenerów cargo, naczep i wszelkiego rodzaju towarów, które przez długi okres czasu pozostają bez nadzoru. Bateria w module wytrzymuje do 3 lat bez ładowania!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kategorie: Przenośne lokalizatory, Monitoring GPS maszyn, Wszystkie | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

rocket-launch

Kolejne satelity Galileo trafią na orbitę

 29 września 2017

Arianspace, międzynarodowe przedsiębiorstwo zajmujące się komercyjnym transportem kosmicznym, podpisało rozszerzony kontrakt na umieszczenie na orbicie kolejnych satelitów systemu nawigacyjnego Galileo.…

Czytaj więcej
bmw-kobieta

GPS do użytku prywatnego – jak z niego korzystać?

 19 sierpnia 2020

Monitorowanie pojazdów to prawdziwy znak czasów. Zdalnie, online, bez wychodzenia z domu. W ten wygodny…

Czytaj więcej