Home -  Wszystkie -  Ciepły wrzesień idealny na urlop

Ciepły wrzesień idealny na urlop

12 września 2016

Tegoroczny lipiec i sierpień nie rozpieszczały nas ciepłem i słońcem. Za to wrzesień zdaje się wynagradzać wszystkie te dni, kiedy padał deszcz, wiały porywiste wiatry, było pochmurno, a temperatura nie przekraczała 20 stopni Celsjusza.

Synoptycy przewidują, że wysokie temperatury utrzymają się do 21 września, a miejscami temperatura będzie przekraczać nawet 30 stopni! To świetna wiadomość dla tych, którzy zaplanowali urlop we wrześniu. Na plażach, górskich szlakach i nad jeziorami będzie o wiele mniej ludzi, a piękna pogoda będzie sprawiała wrażenie, jakby był środek lata. Podczas urlopu bardzo przydatny będzie monitoring GPS, ponieważ zapewni on użytkownikowi wygodę i bezpieczeństwo. Przypominamy więc, jak można wykorzystać monitoring ikol podczas wypoczynku:

samochódpodróże samochodem – monitoring pojazdu 24 godziny na dobę, historia wszystkich przejazdów i postojów, sprawdzenie osiąganych prędkości, sprawdźmonitoring samochodu również za granicą kraju:

rowerwycieczki rowerowe – historia przejazdów i postojów, osiągnięta prędkość, czas przejazdu:Sprawdź

górywspinaczka górska – historia podróży i postojów, sprawdzenie wysokości nad poziomem morza, przycisk alertu SOS:sprawdź

kajakarzespływy kajakowe – monitoring GPS 24 godziny na dobę, historia pokonanej trasy i postojów, osiągnięte prędkości, przycisk alertu SOS, czas przepłynięcia:Sprawdź

samochód terenowyrajdy terenowe – sprawdzenie pokonanej trasy i osiąganych prędkości, sprawdzenie ilości spalonego paliwa, obciążenia samochodu i temperatury silnika:Sprawdź

biegaczbiegi i piesze wycieczki – zapis pokonanej trasy i postojów, sprawdzanie aktualnej pozycji na urządzeniu z dostępem do Internetu, przycisk alertu SOS:Sprawdź!

żaglówkapływanie jachtem lub łodzią – określenie aktualnej pozycji i wezwanie pomocy w razie niebezpieczeństwa, monitoring łodzi 24 godziny na dobę, historia podróży i wszystkich postojów:Sprawdź

ikol umożliwia również dodawanie widgetów z trasą na stronę lub bloga. Dzięki temu w każdej chwili można pokazać czytelnikom warte odwiedzenia miejsca i trasę, którą warto pokonać:

Jeśli zdarzyło Ci się, że podczas wakacji zgubiłeś swój telefon, nie musisz się już martwić, jeżeli stanie się to po raz kolejny. Dzięki bezpłatnej aplikacji ikol X zmienisz swój telefon w lokalizator i w każdej chwili z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu sprawdzisz, gdzie jest Twój smartfon:

ikol X ściągnij za darmo

Monitoring GPS ikol to najtańszy abonament na rynku (od 15,99), możliwość rezygnacji z usług w dowolnym momencie bez żadnych konsekwencji oraz dowolność w wyborze funkcji dodatkowych: 
sprawdź

Kategorie: Wszystkie | Komentarze: Możliwość komentowania Ciepły wrzesień idealny na urlop została wyłączona

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

monitoring ciężarówek

Wysokie kary finansowe za brak GPS

 14 listopada 2016

Rząd planuje zająć się projektem ustawy o systemie monitorowania drogowego przewozu towarów. Ma to pomóc…

Czytaj więcej
TOP 10 Branży Motoryzacyjnej

System IKOL znalazł się w TOP 10 Branży Motoryzacyjnej 2019

 30 stycznia 2019

System monitoringu GPS IKOL znalazł się w prestiżowym zestawieniu TOP 10 Branży Motoryzacyjnej 2019 jako…

Czytaj więcej

Bądź zawsze na bieżąco

Dołącz do naszego newslettera