Home -  Zarządzanie flotą GPS -  Usługi GPS dla firm -  Co daje Ci pakiet IKOL CAN?

Co daje Ci pakiet IKOL CAN?

15 lutego 2021
Optymalizacja paliwa z Pakietem IKOL CAN

Z pewnością chcesz wiedzieć jak pracuje Twój kierowca, aby kompleksowo monitorować koszty floty. Największe korzyści osiągniesz za pomocą pakietu CAN. Szczegółowe informacje będą zapisane w systemie, a Ty będziesz korzystać z nich długo i na wiele sposobów.

Pakiet IKOL CAN to najkorzystniejsza oferta

Kontrola kierowcy przez nadajniki GPS to nie tylko lokalizacja na żywo. Szczegóły podróży potrafią zaspokoić każdą ciekawość. Wybierając pakiet korzystasz z wielu funkcji o takim samym priorytecie. I tak jak w firmie posiadasz wielu pracowników, tak każdy z nich będzie potrzebował innego wsparcia w dążeniu do doskonałości. Kontrolując kierowcę z zamontowanym lokalizatorem CAN, możesz widzieć zarówno raport spalania, jak i raport poziomu paliwa, ale nie musisz ograniczać tylko do tych usług. Lokalizator CAN posiada bardzo rozbudowane funkcje. Dzięki niemu sprawdzisz dokładne raporty z podróży np. Raport z podróży i zużycia paliwa. Znajdziesz tu podsumowanie średniego spalania oraz wszystkich przebytych tras, wraz z dokładną ilością zużytego paliwa. Ten raport daje Ci szczegółowy podgląd w sposób użytkowania pojazdu przez kierowcę, ale sam lokalizator może sprawdzić jeszcze więcej. Wybierając pakiet IKOL CAN, możesz korzystać ze wszystkich raportów.

IKOL CAN – LIDER WŚRÓD LOKALIZATORÓW

Jakie usługi monitoringu GPS znajdują się w pakiecie CAN?

Cały pakiet CAN zawiera następujące raporty:

  1. CAN podstawowy
  2. CAN alarm otwartych drzwi
  3. Raport zdarzeń CAN
  4. Raport z podróży i zużycia paliwa
  5. CAN raport spalania
  6. CAN poziomu paliwa

Przykładowe raporty monitoringu paliwa

1. Raport zdarzeń CAN

Ten rzeczowy raport pokazuje na osi czasu wszystkie zdarzenia. Będą widoczne błędy oraz zaniedbania kierowcy, nad którymi można wspólnie pracować. Aktywności kierowcy podczas jazdy samochodem rejestrowane są co do godziny i minuty. Znasz złe nawyki swoich kierowców? Ten raport je uwypukli.

raport zdarzeń z magistrali CAN IKOL

2. Raport spalania paliwa

To średnia spalania w wybranym okresie. Pokazuje optymalne i średnie spalanie paliwa dla danego pojazdu. Wygodna, graficzna forma raportu przedstawia, czy kierowca jeździ wystarczająco ekonomicznie. Spalanie paliwa zależne jest od kilku czynników: pojemność silnika, moc, styl jazdy. Aby zmniejszyć zużycie paliwa, warto zastosować się do kilku prostych zasad.

Raport ze średniego spalania paliwa IKOL

Ze względu na rozbudowane funkcje, pakiet CAN daje możliwość rzetelnego porównania użytkowników innych pojazdów. Jest to tym bardziej widoczne, kiedy różni kierowcy jeżdżą na podobnych trasach. Oprócz średniego spalania, raport prezentuje także największe oraz najmniejsze spalanie dzienne.

Co daje kontrola spalania z monitoringiem GPS?

Jeśli kilka tysięcy litrów paliwa ma dla Ciebie znaczenie, to kontrola kierowcy i jego zachowania na drodze również nie będzie Ci obojętna. Monitoring GPS prowadzi do rzetelnej oceny pracownika pod względem do firmy. Oczywiście mniejsze zużycie paliwa pozwala zaoszczędzić pieniądze, ale także zapobiega wypadkom, jeśli przez dłuższy czas kierowca wykazuje się szybką i niebezpieczną jazdą. Natomiast w przypadku podejrzenia kradzieży paliwa, masz wgląd do raportu, gdzie czarno na białym zobaczysz różnice.

Potrzebujesz więcej informacji?

Sprawdź, jak wykorzystać narzędzia do monitoringu

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

Mity na temat monitoringu GPS

Obalamy 5 mitów na temat monitoringu GPS

 20 października 2017

Choć monitoring GPS jest co raz bardziej powszechny, nadal część przedsiębiorców waha się czy z…

Czytaj więcej
lokalizator GPS na wakacje

Bezpieczni podczas wakacji z lokalizatorem GPS!

 3 lipca 2023

Czas wakacji kojarzy się z beztroskimi, wolnymi i ciepłymi dniami. Niestety według statystyki jest…

Czytaj więcej