Home -  Wszystkie artykuły -  Co daje szybki podgląd lokalizatora GPS w aplikacji IKOL TRACKER

Co daje szybki podgląd lokalizatora GPS w aplikacji IKOL TRACKER

6 stycznia 2021
zdalne-nadzorowanie-floty

Potrzebujesz na bieżąco wiedzieć co się dzieje z Twoją flotą i jaki jest stan techniczny pojazdów, nawet wtedy, kiedy nie masz dostępu do komputera? Jeśli pracujesz zdalnie lub nie masz aktualnie czasu, aby na bieżąco analizować aktywności kierowców, korzystaj z aplikacji IKOL Tracker. Została stworzona, aby wyświetlać najważniejsze informacje i dawać szybki podgląd sytuacji.

 

W ciągu dnia fleet manager potrzebuje prostych rozwiązań do szybkiej analizy i lokalizacji pojazdów. W aplikacji IKOL TRACKER wystarczy jedno spojrzenie, aby zgromadzić najważniejsze informacje o trasach i bezpieczeństwie pojazdów w terenie. Sprawdź, co dokładnie możesz sprawdzić w IKOL Tracker.

Monitoring na żywo i historia przejazdów

Wszelkich zmian, ustawień lub modyfikacji możesz dokonywać na platformie IKOL System. Ale Jeśli zależy Ci na czasie, korzystaj z monitorowania na żywo w aplikacji. Wystarczy jedno spojrzenie na internetową mapę, a widzisz każdy ruch lokalizatora. Wiesz, czy się porusza, jaki jest stan paliwa, czy ma aktualnie postój lub dokąd zmierza oraz jaki jest aktualny stan techniczny pojazdu. Co więcej, masz także dostęp do historii przebytych tras. Możesz sprawdzić z jaką prędkością poruszał się pojazd w ostatnich dniach i na jakiej trasie doszło do nadmiernych prędkości. Czyli widzisz wszystko, choć nie zmieniasz ustawień. 

Historia przejazdów podzielona jest na każdy dzień. Na ekranie wyświetlają się ogólne informacje, takiej jak:

  • ilość przebytych kilometrów
  • średnia prędkość, czas jazdy
  • ilość alertów
  • ilość spalonego paliwa

To tylko pozornie ogólne informacje, ponieważ nawet bez dokładnej analizy trasy, masz ogólny widok, które przydaje się do porównania pracy kilku kierowców. 

Alerty o przekroczeniach prędkości

Szybkie powiadomienia o nagłych zdarzeniach na drodze to jest coś, na czym zależy każdemu managerowi. Nie musisz nic robić, aby wiedzieć, kiedy i gdzie doszło do nadmiernych prędkości lub gwałtownych hamowań. W ten sposób masz możliwość od razu zareagować, kiedy uważasz to za stosowne lub skontaktować się z kierowcą, jeśli nadużycie stanowiło realne zagrożenie na drodze. To narzędzie to doskonały sposób, aby być w ciągłym kontakcie z kierowcami.

Zabezpieczenie przed kradzieżą 

Zdalne odłączenie rozrusznika to narzędzie, które wspiera absolutnie każdego kierowcę. Jeśli wiesz, że kierowca zakończył już pracę, ale nie miał możliwości zaparkować na strzeżonym parkingu, jednym kliknięciem odłączasz rozrusznik. Samochodem nikt nie odjedzie do momentu ponownego, zdalnego włączenia rozrusznika. 

 

sledzenie-zaparkowanego-auta-slulzbowego

Podsumowanie dnia

Codziennie otrzymujesz podsumowanie poprzedniego dnia, czyli ogólne informacje o przebytych trasach wszystkich lokalizatorów GPS. Aplikacja przedstawia dystans, czas przejazdów oraz koszt przebytych podróży. To kolejna możliwość ogólnego podsumowania pracy całego zespołu po całym dniu.

Praca w terenie wymaga od managerów dostosowania się do zmieniającej się rzeczywistości, a od narzędzi pracy, natychmiastowego docierania do informacji. Jeśli flota pojazdów to Twój obszar pracy, często zaglądaj do IKOL Tracker.

Jest już dostępna nowa wersja aplikacji IKOL Tracker. Sprawdź teraz!

Nowa Odsłona IKOL TRACKER

Kategorie: Wszystkie artykuły, Zarządzanie flotą GPS | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

System odzyskiwania pojazdów - IKOL SVR

IKOL SVR – najnowsza generacja systemu odzyskiwania samochodów po kradzieży

 26 października 2021

Powstała najnowsza generacja systemu odzyskiwania skradzionych samochodów: IKOL SVR (ang. Stolen Vehicle Recovery). Ten…

Czytaj więcej
GPS monitoring śledzi trasy

GPS do samochodu – dodatkowe zabezpieczenie kierowcy

 2 czerwca 2020

Jeśli do tej pory GPS do samochodu kojarzył Ci się wyłącznie z monitorowaniem tras…

Czytaj więcej