Home -  Monitoring GPS pojazdów -  Co można sprawdzić, jeśli zamontuje się lokalizator GPS w samochodzie

Co można sprawdzić, jeśli zamontuje się lokalizator GPS w samochodzie

28 września 2018
questions

Co można sprawdzić dzięki lokalizatorowi GPS w pojeździe? Przede wszystkim bieżącą lokalizację pojazdu oraz jego pokonane trasy. Ale nie tylko…

 

Można podłączyć lokalizator pod magistralę CAN w samochodzie

Dzięki modułowi IKOL CAN możesz pobierać informacje z komputera pokładowego pojazdu. Dzięki IKOL CAN możesz też kontrolować poziom oraz spalanie paliwa oraz wyświetlać informacje z deski rozdzielczej w systemie. Co więcej, możesz także poszerzyć działanie lokalizatora o raporty i alerty CAN, które poinformują Cię o każdym zdarzeniu.

Możesz wygenerować raport spalania paliwa

Lokalizator IKOL CAN umożliwia pobieranie informacji z komputera pokładowego pojazdu. CAN raport spalania pozwala na kontrolę spalania paliwa w danym pojeździe. Z wybranego okresu jest dodatkowo wylicza się średnią, najmniejsze dzienne spalanie oraz największe dzienne spalanie. Wyliczenia w raporcie są tak dokładne, że nie trzeba instalować w pojeździe sondy paliwowej.

Dzięki IKOL możesz kontrolować wysokie obroty silnika

Dzięki funkcji raportowi wysokich obrotów silnika  oraz w prosty i przejrzysty sposób można określić, którzy kierowcy w nieekonomiczny i nieekologiczny sposób korzystają z pojazdów narażając firmę na większe wydatki.

Lokalizator poinformuje o otwartych drzwiach

Dzięki alertom CAN można otrzymać powiadomienie o każdym zdarzeniu z deski rozdzielczej. CAN alert otwartych drzwi poinformuje Użytkownika mailowo oraz przez SMS o tym, że drzwi w samochodzie są otwarte. Dzięki temu Użytkownik w każdej chwili może sprawdzić, czy drzwi w samochodzie na pewno zostały zamknięte.

IKOL CAN

Możesz codziennie otrzymywać powiadomienie dotyczące Twoich lokalizatorów

Użytkownicy posiadający lokalizatory przeznaczone do pojazdów – IKOL GO, IKOL CAN, IKOL OBD oraz IKOL MOTO, mogą otrzymywać codzienne podsumowanie poprzedniego dnia, które zawiera informacje o: liczbie uruchomionych pojazdów, przejechanej liczbie kilometrów oraz sumarycznym szacowanym koszcie podróży w dniu poprzednim. Powiadomienie jest zawsze wysłane na maila, wiadomość SMS, a także jako powiadomienie mobilne w aplikacji IKOL Tracker.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

casino

Ciekawe zastosowania przenośnego lokalizatora ikol MONDO

 16 października 2018

Przenośny lokalizator GPS z własnym i bardzo trwałym zasilaniem niesie ze sobą duży potencjał. Jego…

Czytaj więcej
urodziny

20 urodziny GPS

 21 kwietnia 2015

Dwudzieste urodziny GPS 27 kwietnia 1995 roku Dowództwo Kosmiczne Sił Powietrznych USA ogłosiło stan FOC…

Czytaj więcej