Home -  Wszystkie artykuły -  Co ostatnio piszą o IKOL

Co ostatnio piszą o IKOL

17 grudnia 2021
lokalizatory-ikol-w-mediach

Czy wiesz, że w Internecie znajdziesz ciekawe artykuły o IKOL? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy krótkie zestawienie najciekawszych tekstów, które w ciągu ostatniego półrocza ukazały się na portalach o tematyce motoryzacyjnej i technologicznej. Jeżeli więc zastanawiasz się, czy wybór lokalizatora GPS od IKOL to dobry pomysł – przeczytaj umieszczone poniżej teksty i dowiedz się, jak wiele możesz zyskać, wybierając nasze moduły.

Zastosowania monitoringu GPS (ridetolive.pl)

Chcesz sprawdzić, jakie zastosowania ma monitoring GPS? W tym artykule umieszczonym na stronie ridetolive.pl opisano liczne sposoby na wykorzystanie tego narzędzia. Nieważne, czy jesteś kierowcą auta osobowego, czy właścicielem floty pojazdów – dobry lokalizator GPS na pewno Ci się przyda. To także idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce zabezpieczyć maszynę budowlaną lub rolniczą, by zawsze móc sprawdzić jej położenie. Moduł umożliwi Ci tworzenie raportów i ustawianie alertów informujących o nietypowej sytuacji. Ponadto dzięki pakietowi Ecodriving przeanalizujesz swój lub czyjś styl jazdy autem – a świadomość popełnianych błędów to pierwszy krok w stronę ich wyeliminowania.

Dowiedz się więcej o pakiecie Ecodriving

6 powodów, by kupić przenośnego GPS-a (cybertec.pl)

Zastanawiasz się, czy zakup przenośnego lokalizatora od IKOL to dobry pomysł? Przeczytanie tego tekstu  pomoże Ci podjąć właściwą decyzję. Kliknij i poznaj 6 argumentów, które przekonają Cię do wyboru mobilnego modułu GPS, a następnie zabezpiecz nim swoje auto, bagaż, ukochanego zwierzaka lub bliską osobę.

Oczywiście wymienione w artykule sytuacje, w których przyda Ci się przenośny odbiornik GPS to tylko kilka przykładów z naprawdę szerokiego wachlarza zastosowań lokalizatora IKOL SPOT. W rzeczywistości możesz nim zabezpieczyć niemal wszystko, co zechcesz – wiele zależy od Twojej kreatywności. Nie musisz też obawiać się, że bardzo wysokie lub niskie temperatury spowodują zakłócenia w działaniu urządzenia lub wyrządzą nieodwracalne szkody – moduł jest bowiem odporny na ekstremalne warunki pogodowe.

Dowiedz się więcej o przenośnym lokalizatorze IKOL SPOT

IKOL MOTO – ułatwienie dla każdego motocyklisty (motopl.com)

Jesteś szczęśliwym posiadaczem motocykla? Przeczytaj ten artykuł  o IKOL MOTO.

Z tym praktycznym lokalizatorem GPS nie tylko zabezpieczysz swój jednoślad, ale też zyskasz dostęp do licznych udogodnień, które sprawią, że przejażdżki nim staną się jeszcze przyjemniejsze.

Co więcej, Twoi bliscy odetchną z ulgą – od teraz w każdej chwili będą mogli sprawdzić, gdzie przebywasz. Wystarczy, że dodadzą Twój lokalizator na stronie systemowej IKOL lub w aplikacji IKOL Tracker. Zyskają w ten sposób nieograniczony dostęp do mapy pokazującej Twoje aktualne położenie.

Dowiedz się więcej o lokalizatorze do motocykla IKOL MOTO

GPS ochroni Cię przed nieuczciwym mechanikiem (exposs.pl)

IKOL CAN to niezwykle praktyczny moduł. Jest on podłączany do deski rozdzielczej (szyny CAN) pojazdu – dzięki czemu pobiera z niej szczegółowe dane dotyczące stanu auta.

Jak w tym artykule słusznie zauważyła redakcja exposs.pl, korzystanie z lokalizatora IKOL CAN to skuteczny sposób na zabezpieczenie auta przed nieuczciwym mechanikiem.

Dowiedz się więcej o lokalizatorze IKOL CAN

 

Przeczytałeś powyższe artykuły o IKOL i chcesz lepiej poznać naszą ofertę?

Poproś o ofertę na monitoring GPS

 

 

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

uniknięcie mandatu z gps

Ciekawostka: GPS pomoże w uniknięciu mandatu

 21 sierpnia 2017

GPS może uchronić kierowcę… przed mandatem. Pewien kierowca kilka miesięcy temu został ukarany mandatem i…

Czytaj więcej
odzyskanie mazdy

Odnalezienie: Mazda CX7

 27 listopada 2014

Marka:  Mazda CX-7 Miejsce kradzieży:  Warszawa Miejsce odnalezienia:  Pruszków Data kradzieży:  27.11.2014 Data odnalezienia:  27.11.2014…

Czytaj więcej