Home -  Lokalizatory GPS -  Częsta wysyłka pozycji lokalizatora GPS

Częsta wysyłka pozycji lokalizatora GPS

8 lipca 2020
podróż samochodem

Monitoring GPS online, na żywo jest po to aby na bieżąco widzieć lokalizację pojazdów na mapie. Sam wybierz, jak często chcesz pobierać pozycję geograficzną przez lokalizator GPS.

 

Na platformie IKOL SYSTEM możesz wybrać usługę częstej wysyłki pozycji. Przyda Ci się, jeśli chcesz mieć częsty podgląd pojazdów na mapie. Lokalizacja samochodów prywatnych i służbowych w czasie rzeczywistym ułatwia kontakt z kierowcą i zwiększa jego bezpieczeństwo. Będzie to także doskonałe rozwiązanie dla firm, które przewożą towary i ładunki. Jeśli masz możliwość widzieć samochód na mapie i wiesz, że jest to najdokładniejszy czas, który pokazuje aktualną pozycję, możesz na bieżąco reagować na zmiany. 

Standardowo lokalizator wysyła swoją pozycję co 2 minuty kiedy samochód jest w ruchu i co 10 minut, kiedy stoi. Częsta wysyłka pozycji daje Ci większy komfort pracy i lepszą widoczność. Zarządzając wieloma pojazdami jednocześnie, znasz ich aktualną pozycję online. Nie tylko widzisz pojazdy, ale możesz nimi zarządzać, zmieniać trasy kierowców, kontrolować styl jazdy i wiele innych. 

 

CZĘSTA WYSYŁKA POZYCJI NA ŻYWO POLSKA I UE

Masz możliwość pobierać pozycję lokalizatora co 1 minutę. Aktualizacja następuje także co 1 minutę przy każdym zakręcie powyżej 45 stopni gdy pojazd się rusza i 1 raz na 10 minut, kiedy samochód stoi w miejscu. Możesz to dokładnie zobaczyć na mapie, a do tego otrzymujesz szereg innych informacji, które wyświetlą trasę podróży. Szczegółowe informacje uwzględniają prędkość, przekroczenia i kolory tras. Czerwone strzałki pokazują czas wysyłki pozycji. Dokładną pozycję masz na terenie Polski oraz krajów Unii Europejskiej.

 

pozycja lokalizatora

Kolory tras różnią się w zależności od zadanej prędkości. Ustaw odpowiednie parametry lokalizatora GPS, a patrząc na kolory tras, bez sprawdzania będziesz mógł wiedzieć, z jaką prędkością jechał kierowca na danym odcinku drogi. 

 

kolory tras predkosc

Jeśli kierowca przekroczy wcześniej ustaloną prędkość, na mapie zobaczysz podgląd zdarzenia, który obejmuje dokładną datę, prędkość i kierunek podróży. Czarna strzałka oznacza gwałtowne przyspieszanie, a wykrzyknik pokazuje gwałtowne hamowanie. Szybki podgląd myszką na mapie i widzisz szczegóły zdarzenia w najmniejszych detalach. 

W SYSTEMIE IKOL WYSTĘPUJĄ CZTERY MOŻLIWE KOLORY TRAS:

Niebieski

niska prędkość. Lokalizator GPS poruszał się wolniej niż 80% prędkości optymalnej

Zielony

prędkość optymalna. Lokalizator poruszał się w przedziale od 80% do 110% prędkości optymalnej

Czerwony

prędkość wysoka. Lokalizator poruszał się w przedziale powyżej 110% prędkości optymalnej

Czarny

przekroczona prędkość lokalizatora. Jeśli wykupiłeś funkcję alertu przekroczenia prędkości, otrzymasz powiadomienie z tych odcinków drogi, gdzie była przekroczona prędkość. Alert otrzymasz w wybranej przez Ciebie formie (SMS, e-mail, aplikacja IKOL TRACKER).

 

Tutaj pobierzesz aplikację mobilną IKOL TRACKER

App store ikol tracker Google play ikol tracker

 

Kategorie: Lokalizatory GPS, Zarządzanie flotą, Wszystkie | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

korytarz życia kampania życie ma pierwszeństwo

Korytarz życia – obowiązkowe miejsce na drodze

 24 września 2019

Wypadki drogowe to kryzysowe sytuacje dla ratowania ludzkiego życia. Korytarz życia to miejsce na środku drogi,…

Czytaj więcej
Flaga Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania planuje stworzenie własnego systemu nawigacji satelitarnej

 4 września 2018

Wielka Brytania zainwestuje w ewentualne stworzenie własnego systemu nawigacji satelitarnej, po tym jak została wykluczona…

Czytaj więcej