Home -  Podróże -  Dlaczego warto korzystać z dodatkowych usług GPS?

Dlaczego warto korzystać z dodatkowych usług GPS?

6 listopada 2020
people

Kompletny nadzór nad flotą pojazdów dają Ci usługi, z których na co dzień korzystasz do lokalizacji pojazdów. Nowoczesny system monitorowania to również elastyczny dostęp do dodatkowych funkcji i możliwość ich zmian w każdym momencie. IKOL dostarcza kompletne rozwiązania umożliwiające aktywację każdej funkcji GPS w dowolnym czasie. 

 

KIEDY WARTO WŁĄCZYĆ DODATKOWE FUNKCJE?

 

Wiemy, jak trzeba wspierać floty, aby ułatwiać codzienny kontakt z kierowcami. Klienci IKOL mają do dyspozycji aż 60 dodatkowych usług, które znajdziesz tutaj. To dzięki nim zarządzanie wieloma pojazdami naraz, ułatwia pracę niejednej osoby. Kiedy firma decyduje się na monitoring nie zawsze wie, czego będziesz potrzebować za kilka miesięcy i kiedy kontrola kierowcy przestała wystarczać w minimalnym zakresie. Nasze rozwiązania oparte są o doświadczenia klientów, którzy chcieli otrzymywać konkretne powiadomienia, znać więcej szczegółów na temat lokalizatora GPS lub robić dokładniejsze statystyki. Dlatego chętnie dzielimy się wiedzą i pozwalamy naszym klientom rozszerzać pakiet usług. 

JAK AKTYWOWAĆ WYBRANE USŁUGI W IKOL?

Aktywacja jednej z 60 usług IKOL daje Ci więcej możliwości kontroli lub tworzenia raportów z podróży, potrzebnych od zaraz. Włączając usługę korzystasz z niej już tego samego dnia. Opcja dezaktywacji jest możliwa zawsze z 1 miesięcznym rozwiązaniem, ze skutkiem na ostatni dzień miesiąca.

DODATKOWE USŁUGI W DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Jeśli wybierasz się na wakacje i będziesz parkować na niestrzeżonym parkingu, warto włączyć funkcję odłączenia rozrusznika za pomocą aplikacji IKOL Tracker. W okresie wakacyjnym możesz włączyć pozycję na żywo w UE. Dla dodatkowego zabezpieczenia pojazdu prywatnego i służbowego, masz możliwość skorzystać z zabezpieczenia w postaci ochrony centrum operacyjnego 24/h. Przy aktywowanej funkcji antykradzieżowej IKOL współpracuje z zespołem LoJack, który lokalizuje skradzione pojazdy systemem radiowym. 

FUNKCJE GPS DLA DODATKOWEGO KIEROWCY

Jeśli zdarza Ci się prywatny samochód pożyczać młodemu kierowcy, skorzystaj z raportu prędkości i na bieżąco reaguj na brawurową jazdę. Na uwagę zasługuje także alert obszaru, który poinformuje o wyjeździe z ustalonej strefy miasta lub województwa. Również młodzi stażem kierowcy potrzebują wsparcia w pracy kierowcy. Kontakt z nimi oraz analiza ich stylu jazdy to bezpieczeństwo dla kierowcy i wyższa gwarancja dobrze utrzymanego pojazdu.

 

GPS DLA NIEDOŚWIADCZONEGO KIEROWCY

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

kluczyki do samochodu

Masz niedoświadczonego kierowcę w firmie? Sprawdź co potrafi GPS

 12 maja 2020

Oddajesz pracownikowi do użytku samochód, choć wiesz, że jako kierowca ma niewielkie doświadczenie, dopiero zdał…

Czytaj więcej
system monitoringu gps

Jak działa telematyka przy zarządzaniu flotą?

 23 grudnia 2019

Prowadzisz firmę i korzystać z nowych technologii? Nic nie zrobisz bez telematyki. Każdą funkcjonalność we…

Czytaj więcej