Home -  Zarządzanie flotą GPS -  Usługi GPS dla firm -  Dlaczego warto korzystać z dodatkowych usług GPS?

Dlaczego warto korzystać z dodatkowych usług GPS?

6 listopada 2020
dodatkowe funkcje GPS dla flot

Kompletny nadzór nad flotą pojazdów dają Ci usługi, z których na co dzień korzystasz do lokalizacji pojazdów. Nowoczesny system monitorowania to również elastyczny dostęp do dodatkowych funkcji i możliwość ich zmian w każdym momencie. IKOL dostarcza kompletne rozwiązania umożliwiające aktywację każdej funkcji GPS w dowolnym czasie. 

Kiedy warto włączyć dodatkowe funkcje?

Wiemy, jak trzeba wspierać floty, aby ułatwiać codzienny kontakt z kierowcami. Klienci IKOL mają do dyspozycji aż 60 dodatkowych usług, które znajdziesz tutaj. To dzięki nim zarządzanie wieloma pojazdami naraz, ułatwia pracę niejednej osoby. Kiedy firma decyduje się na monitoring nie zawsze wie, czego będziesz potrzebować za kilka miesięcy i kiedy kontrola kierowcy przestała wystarczać w minimalnym zakresie. Nasze rozwiązania oparte są o doświadczenia klientów, którzy chcieli otrzymywać konkretne powiadomienia, znać więcej szczegółów na temat lokalizatora GPS lub robić dokładniejsze statystyki. Dlatego chętnie dzielimy się wiedzą i pozwalamy naszym klientom rozszerzać pakiet usług.

Dodatkowe funkcje monitoringu GPS warto włączyć, gdy:

  • kierowca wyjeżdża za granicę – funkcja zasięgu UE (obejmuje również Norwegię i Szwajcarię)
  • chcesz wiedzieć jak wygląda stan pojazdu – raport zdarzeń CAN 
  • chcesz otrzymać powiadomienie o wysokich obrotach silnika – możesz skorzystać z alertu wysokich obrotów; dzięki temu eksploatacja samochodu będzie bardziej zrównoważona
  • potrzebujesz monitorować kto korzysta z danego pojazdu – włącz funkcję identyfikacji kierowcy, która za pomocą dodatkowych narzędzi umożliwia sprawdzenie kto siedział za kółkiem
  • chcesz mieć bieżące informacje na temat zakupów paliwa – monitoring GPS IKOL pozwala na dokładne śledzenie tankowania, a także spalania
  • chcesz porównać styl jazdy kilku kierowców – raport ranking użytkowania pojazdu
  • planujesz porządkować informacje o pojazdach i dodawać spersonalizowane etykiety – pomoże w tym opcja synaps stworzona z myślą o dużych flotach samochodowych. Informacje będą wyświetlać się w czytelny sposób, co skróci czas pracy nad kontrolą floty.

Jak aktywować wybrane usługi w IKOL?

Aktywacja jednej z 60 usług IKOL daje Ci więcej możliwości kontroli lub tworzenia raportów z podróży, potrzebnych od zaraz. Włączając usługę korzystasz z niej już tego samego dnia. Opcja dezaktywacji jest możliwa zawsze z 1 miesięcznym rozwiązaniem, ze skutkiem na ostatni dzień miesiąca.

Dodatkowe usługi dla klientów indywidualnych

Jeśli wybierasz się na wakacje i będziesz parkować na niestrzeżonym parkingu, warto włączyć funkcję odłączenia rozrusznika za pomocą aplikacji IKOL Tracker. W okresie wakacyjnym możesz włączyć pozycję na żywo w UE. Dla dodatkowego zabezpieczenia pojazdu prywatnego i służbowego, masz możliwość skorzystać z zabezpieczenia w postaci radiowej lokalizacji pojazdu po kradzieży IKOL SVR. Przy aktywowanej funkcji antykradzieżowej IKOL chroni Twój pojazd 24/7/365.

Funkcje GPS dla dodatkowego kierowcy

Jeśli zdarza Ci się prywatny samochód pożyczać młodemu kierowcy, skorzystaj z raportu prędkości i na bieżąco reaguj na brawurową jazdę. Na uwagę zasługuje także alert obszaru, który poinformuje o wyjeździe z ustalonej strefy miasta lub województwa. Również młodzi stażem kierowcy potrzebują wsparcia w pracy kierowcy. Kontakt z nimi oraz analiza ich stylu jazdy to bezpieczeństwo dla kierowcy i wyższa gwarancja dobrze utrzymanego pojazdu.

GPS DLA NIEDOŚWIADCZONEGO KIEROWCY

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

elektroniczna ewidencja przebiegu pojazdów we flocie

Elektroniczna ewidencja przebiegu pojazdów w firmie dla Ciebie!

 27 lutego 2017

Dla właściciela firmy transportowej lub fleet managera, elektroniczna ewidencja przebiegu pojazdów IKOL to duże…

Czytaj więcej
zabezpieczenie maszyny budowlanej przed kradzieża

Jak zabezpieczyć przed kradzieżą maszyny budowlane?

 21 września 2023

Wynalezienie i udoskonalenie maszyn budowlanych było wielką rewolucją na wielu rynkach. Ułatwienie przenoszenia, kopania…

Czytaj więcej