Home -  Wszystkie -  EKIPA ZŁOMBOLU Z LOKALIZATOREM IKOL JEDZIE DO IRLANDII

EKIPA ZŁOMBOLU Z LOKALIZATOREM IKOL JEDZIE DO IRLANDII

27 czerwca 2019
Ekipa Złombola "Praska strona miasta" jedzie do Irlandii z lokalizatorem IKOL

Ekipa 4 osób: Paweł i Karolina oraz Artur i Kalina. Chłopaki znają się od 6 lat. Tegoroczny Złombol planowali starannie od kiedy ogłoszony został cel wyjazdu, choć już od dawna wiedzą, że takie wyprawy stanowią dla nich ważny cel. Złombol to rajd charytatywny, w tym roku rusza 29 czerwca i potrwa kilka dni. Celem wyjazdu jest zebranie pieniędzy dla potrzebujących dzieci. To już 13 edycja Złombol jedziemy z pomocą. Stare samochody kontra dzika przyroda i daleka droga. Tegoroczny kierunek wyprawy to góry Wicklow w Irlandii.

 

KULTOWY POLONEZ CARO 1.6 GLE

Pół roku temu Artur kupił starego Poloneza Caro z 1995 roku. Samochód przeszedł gruntowny remont silnika i można się domyślać, że inwestycja w auto przewyższa wartość samego pojazdu, ale nie to ma znaczenie. Jak mówi Artur, Złombol na trasie to jedna wielka rodzina i to jest największy atut podróży. Są głodni przygód i nowych wrażeń, ale przede wszystkim cieszą się, że mają szanse połączyć przyjemne z pożytecznym. Kilka dni przygód w zamian za pomoc dla Fundacji Nasz Śląsk, która od przeszło dekady wspomaga dzieci ze śląskich domów dziecka.

 

DOŚWIADCZENIE

Artur jest pasjonatem motoryzacji i razem z żoną po raz kolejny pokona tysiące Złombolowych kilometrów. Paweł i Karolina będą mieli okazję po raz pierwszy zmierzyć się przygodą życia, ale jak mówi Paweł, to jego pierwszy, ale nie ostatni wyjazd.

 

DARCZYŃCY „PRASKIEJ STRONY MIASTA”

  • InkFetish
  • VinOn
  • IKOL 
  • Studio tooni

Do całej akcji podchodzą z ogromnym entuzjazmem. Wyjeżdżają w okresie największych upałów, kiedy wtemp samochodzie dochodzi do wysokich temperatur. Codziennie mają do pokonania ok. 500 km w samochodzie bez klimatyzacji, z ograniczoną ilością bagażu. Zabierają ze sobą 2 namioty, mini lodówkę i kuchenkę turystyczną, a także kilka zamiennych części, m.in węże gumowe, komplet uszczelek, pompę wody, świece zapłonowe i alternator. Czy to wszystko im się przyda? Artur twierdzi, że jego Polonez jest bezawaryjny i tego im życzymy!

 

JADĄ Z LOKALIZATOREM IKOL GO

Postaraliśmy się, żeby nie zostawić ich samych na nieznanych i dzikich szlakach, bo zamiast autostrad, Złombolowicze wolą boczne drogi, pełne nieoczekiwanych przygód i zakrętów. Całą podróż możemy śledzić za pomocą lokalizatora GPS IKOL GO. Ekipa Złombolu ma zamontowany lokalizator GPS w swoim samochodzie, co pozwoli nam lokalizować ich aktualną pozycję oraz śledzić historię przejazdów.

 

MOŻESZ ŚLEDZIĆ ICH AKTUALNĄ POZYCJĘ NA MAPIE

Lokalizator IKOL GO będzie towarzyszył im przez całą podróż, do Irlandii i z powrotem.

 

Start: 29.06. 2019 o godz. 12:00 z Katowic. Wszystkie ekipy odjadą pod eskortą policji. Meta: 03.07.2019 góry Wicklow w Irlandii

 

 

Kategorie: Wszystkie, Ciekawostki | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

lexus-rx-330-odnaleziony-w-ilawie

Dziupla w mazurskim lesie odnaleziona dzięki zabezpieczeniu radiowemu

 14 lutego 2012

  Marka:  Lexus RX 330 Miejsce kradzieży:  Iława Miejsce odnalezienia:  Wołomin Data kradzieży:  13.02.2012 Data…

Czytaj więcej
jazda samochodem w deszczu i mgle

Jak jeździć w deszczu

 11 września 2019

Jesień to ta pora roku, kiedy deszcze i poranne mgły nas nie opuszczają. Jedni chcą…

Czytaj więcej