Home -  Ewidencja przebiegu pojazdów -  Ewidencja pojazdów w firmie może być bardzo prosta

Ewidencja pojazdów w firmie może być bardzo prosta

27 lutego 2017
auta flotowe

Dla właściciela firmy transportowej lub fleet managera, ewidencja pojazdów IKOL to duże ułatwienie i sprawne ewidencjonowanie wszystkich firmowych pojazdów. System ten także umożliwia odliczenie 100% VAT, zgodnie z obowiązującymi od 1 kwietnia 2014 r. przepisami o podatku VAT. Co jeszcze daje ewidencja pojazdów? Odpowiedź w naszym wpisie.

 

Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdów

funkcja ta umożliwia bardzo łatwe przeprowadzenie ewidencji pojazdów w firmie. Wystarczy tylko wybrać samochód, zakres dat, wpisać dane firmy i gotowe, system wygeneruje ewidencję gotową do podpisania. Stworzenie takiej ewidencji nie wymaga wiele czasu, wszystko to kwestia tylko kilku kliknięć w Aplikacji IKOL Online.

CZYTAJ WIĘCEJ

Łatwiejsze zarządzanie flotą pojazdów

łatwo można sprawdzić, jak kierowcy traktują służbowe samochody, czy wykorzystują je zgodnie z przeznaczeniem. Można kontrolować zużycie paliwa, sprawdzić wszystkie podróże, na bieżąco śledzić położenie samochodów, poznać dokładną liczbę przejechanych godzin i kilometrów. Alerty monitoringu GPS powiadomią o wszystkich nieprawidłowościach związanych z samochodami, zarządzający flotą otrzyma SMS oraz mail, jeśli z danym samochodem jest coś nie tak.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odliczanie podatku VAT

EEPP umożliwia odliczenie podatku VAT od wszystkich kosztów związanych z pojazdami firmowymi – zakup samochodu, zakup paliwa, serwisy, naprawy, wymiany opon, przeglądy itp.

CZYTAJ WIĘCEJ

Transport osób

lokalizator GPS zamontowany w pojeździe pozwala śledzić jego pozycję, a także pokazać tę pozycję osobom oczekującym na busa czy autokar. Dzięki monitoringowi GPS IKOL można analizować styl jazdy wszystkich kierowców, kontrolować spalanie paliwa i przeprowadzić ewidencję wszystkich autobusów. Na stronie internetowej można zamieścić Widget, który będzie pokazywał klientom, gdzie aktualnie znajduje się autobus, którym jadą, czy na który czekają. Pomoże to także w informowaniu o opóźnieniach, nagłych wypadkach itp.

Kontrola nad pojazdami bez patrzenia na mapę

raporty i alerty systemu monitoringu pomagają kontrolować wszystkie pojazdy i kierowców bez ciągłego patrzenia na mapę. Wybór usług w IKOL jest dowolny, nie trzeba płacić za funkcje, które nie są potrzebne.

Kategorie: Ewidencja przebiegu pojazdów, Funkcje GPS, Wszystkie | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

Lokalizator ikol Spot i rower

Na rowerze z IKOL – test naszego systemu, część 2… po śląsku!

 6 października 2017

Zapraszamy do obejrzenia obiecanej drugiej części recenzji naszego systemu, którą przygotował vloger Gustav BikeVlog. Tym…

Czytaj więcej
Satelity na orbicie

Chiny uruchamiają kolejne satelity nawigacyjne Beidou

 14 września 2018

Chiny w sobotę wystrzeliły na orbitę dwa satelity nawigacyjne Beidou na jednej rakiecie nośnej. Beidou…

Czytaj więcej