Home -  Podróże -  GPS do użytku prywatnego – jak z niego korzystać?

GPS do użytku prywatnego – jak z niego korzystać?

19 sierpnia 2020
bmw-kobieta

Monitorowanie pojazdów to prawdziwy znak czasów. Zdalnie, online, bez wychodzenia z domu. W ten wygodny sposób kontrolujesz samochód, wydatki i bezpieczeństwo bliskich. Mamy dla Ciebie kilka funkcji GPS, które w praktyce zawsze się sprawdzają. 

 

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich, raz na jakiś czas wyjeżdża w podróż do innego miasta lub na drugi koniec Polski, świat staje na głowie, a Ty martwisz się, żeby tylko podróż była bezpieczna. Wtedy przydaje się system monitoringu GPS, który daje kontrolę nad pojazdem oraz kierowcą. 

Monitoring GPS IKOL daje proste narzędzia, które są łatwe do zrozumienia i szybkie do oceny. Styl jazdy poprawisz w kilka miesięcy, w zależności od tego, jak dużo i często jeździsz. Po podróży sprawdź kilka raportów. Czarno na białym pokażą błędy i zaniedbania, o których nie myśli większość kierowców podczas jazdy. Już samo przeglądanie historycznych tras uczy podejmowania lepszych decyzji na przyszłość. Poza tym, nie zawsze krótsza droga sprawi, że styl jazdy będzie lepszy. Tam gdzie nie ma płynnej jazdy, każde ruszanie z miejsca, ciągłe hamowanie i częsta redukcja biegów wpływa na większe spalanie paliwa. Sprawdź, jak Ecodriving IKOL efektywni wpływa na mniejsze spalanie. 

UŻYTECZNE FUNKCJE MONITORINGU POJAZDÓW

  • Raporty z podróży są bardzo praktycznym sposobem, aby uporządkować zdalną kontrolę nad pojazdami. Obejmują swoim zasięgiem podróże do 12 miesięcy wstecz i zawierają informacje zarówno o wszystkich trasach, jak i jednej, dowolnie wybranej. Dotyczą prędkości, przebiegu, dystansu, czasu i stylu jazdy.
  • Pakiet analizy prawidłowego użytkowania pojazdu to wszystkie funkcje ecodrivingu, które wpływają na poprawę dobrych zachowań za kierownicą
  • Alerty bezpieczeństwa (odholowania, odłączenia głównego zasilania, ruchu pojazdu, przekroczenia prędkości i inne) poinformują o zdarzeniu niezależnie od tego kto i kiedy prowadzi pojazd. Alert zostanie wysłany do jednej osoby lub do grupy odbiorców. 

Kiedy pożyczasz samochód innym

Obawiasz się czasem o swój samochód? Monitoring pozwala Ci realnie zwiększyć bezpieczeństwo w podróży. Po pierwsze, możesz zabezpieczyć samochód na wypadek kradzieży dzięki współpracy IKOL z centrum operacyjnym LoJack. Po drugie, możesz z pozycji smartfona zdalnie odłączyć rozrusznik, aby po zakończonej podróży nikt nie mógł korzystać z Twojej własności. To Twoja prywatna kontrola dostępu, z której korzystasz w bezpłatnej aplikacji IKOL TRACKER.

Ciężka noga i gaz do dechy

Większość młodych kierowców nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia i jeździ za szybko, czyli nieprzewidywalne dla siebie i innych uczestników ruchu. Za pomocą alertów GPS, masz dużą kontrolę nad stylem jazdy kierowcy, który po otrzymaniu prawa jazdy, wciąż powinien doskonalić swoje umiejętności. To, jakie alerty chcesz otrzymywać i w jakiej formie (SMS, e-mail, powiadomienie na aplikacji IKOL TRACKER) wybierasz sam. 

ALERTY IKOL

Monitoring GPS dla ludzi, zwierząt i sprzętu

Monitoring GPS pozwala Ci na lokalizację nie tylko pojazdu, ale także telefonu, ludzi, zwierząt, paczek oraz sprzętu wodnego. Możesz lokalizować trasy swojego dziecka za pomocą aplikacji mobilnej IKOL X, a wartościowy sprzęt lub duże paczki możesz objąć monitoringiem za pomocą przenośnych lokalizatorów. Wszelkiego typu pojazdy, od osobowych przez dostawcze i ciężarowe mogą być lokalizowane 24/7 z dokładną pozycją i szczegółami trasy. Osoby starsze i niesamodzielne mając przy sobie przenośny lokalizator GPS mogą skorzystać z przycisku SOS. Ta wiadomość alarmowa będzie wysłana do ustalonego odbiorcy, a w niej link do mapy. To sprawdzony i praktyczny sposób na zwiększenie bezpieczeństwa bliskich osób. 

 

rodzina pokolenia

Lokalizacja GPS rodziny i bliskich to coraz powszechniejszy temat związany z bezpieczeństwem w podróży. Sam wiesz, jaki sposób kontroli będzie dla Ciebie najlepszy. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

ODNAJDYWANIE ZAGINIONYCH SAMOLOTÓW

Odnajdywanie zaginionych samolotów

 9 marca 2015

Nowa „czarna skrzynka” GPS Katastrofy lotnicze zdarzają się niezwykle rzadko i podróż samolotem nadal uważa…

Czytaj więcej
Moduł ikol SPOT

Wybierz lokalizator GPS – ikol SPOT

 9 grudnia 2016

W dzisiejszym wpisie przedstawiamy nasz przenośny lokalizator IKOL SPOT, którego przeznaczenie jest naprawdę bardzo szerokie.…

Czytaj więcej