Home -  Monitoring GPS pojazdów -  GPS monitoruje czujniki temperatury w transporcie leków

GPS monitoruje czujniki temperatury w transporcie leków

29 kwietnia 2020

Czujniki temperatury kontrolują transport leków i żywności. Jak to działa i co ma z tym wspólnego GPS monitoring? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule.

 

ZASADY TRANSPORTU LEKÓW Z LOKALIZATOREM GPS

Monitoring GPS temperatury ma za zadanie kontrolować temperaturę z czujników temperatury. Czujnik podłączony jest do lokalizatora GPS i przekazuje wszelkie dane na temat lokalizacji, prędkości, płynności jazdy, czasu pracy pracowników i wielu innych parametrów. Czujniki temperatury mogą być podłączone do lokalizatora lub wbudowane w lokalizator.

Do jednego lokalizatora GPS można podłączyć maksymalnie 2 czujniki temperatury, które będą działać niezależnie od siebie. Przykładem jest naczepa (lub inna przestrzeń ładunkowa), która posiada 2 strefy, a w każdej panuje inna temperatura. W IKOL czujnik temperatury możesz podłączyć do lokalizatorów IKOL GO oraz IKOL CAN. Czujnik temperatury monitoruje ustaloną wcześniej temperaturę za pomocą graficznych raportów. Każdy wzrost lub spadek temperatury wymusi wysłanie odpowiedniego alertu w czasie rzeczywistym. Co ważne, czujniki temperatury IKOL działają niezależnie od czujnika w agregacie chłodniczym. Zakres temperatur objęte pomiarem to -55°C do 125°C. Za każdym razem kiedy pobierana jest pozycja lokalizatora, odnotowują się także dane z czujnika temperatury. Temperaturę można monitorować 24/7.

 

czujniki temperatury w transporcie

 

RAPORT TEMPERATURY Z CZUJNIKÓW

Generując raport z jednego lub kilku transportów, widzisz graficzny wykres temperatur czujników na osi czasu. Raport czasowy obejmuje swoim zasięgiem okres 30 dni, podczas których zapisywane są minimalne, średnie i maksymalne temperatury w każdym z czujników. Wszystkie raporty wygenerujesz na platformie IKOL, na stronie system.ikol.pl Platforma IKOL służy do zarządzania wszystkimi lokalizatorami IKOL. Na platformie dodasz lokalizator, sprawdzisz jego aktywności, zmienisz ustawienia, wybierzesz interesujące Cię funkcje i wygenerujesz potrzebne raporty.

INFORMACJE, KTÓRE ZNAJDZIESZ W RAPORCIE Z CZUJNIKÓW TEMPERATURY

  • Nazwa klienta
  • Nazwa grupy pojazdów
  • Zakres czasu jaki obejmuje raport
  • Nazwa pojazdu, którego dotyczy raport
  • Numer rejestracyjny pojazdu
  • Nazwa dysponenta pojazdu
  • Graficzny wykres temperatury
  • Maksymalna temperatura
  • Minimalna temperatura
  • Średnia Temperatura

Warunki transportu leków obowiązują  Utrzymanie właściwej temperatury przewożonych towarów wymaga odpowiedzialności w trosce o ludzkie zdrowie. GPS monitoring to narzędzie, które jest wielofunkcyjne i oprócz monitorowania czujnika temperatury daje szereg pomocnych informacji do zarządzania pojazdami i pracownikami w terenie.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

Logo projektu Bracia

Projekt Bracia dobiegł do mety

 23 lipca 2018

Od piątku, dzięki naszym lokalizatorom GPS, mogliście śledzić na mapie zmagania braci Gramackich, którzy przemierzyli…

Czytaj więcej
trasa samolot flight aware

Jak śledzić trasę samolotu?

 12 lutego 2016

W dzisiejszych czasach podróże samolotem stały się bardzo popularną formą podróżowania. I nie bez powodu…

Czytaj więcej

Bądź zawsze na bieżąco

Dołącz do naszego newslettera