Home -  Podróże -  Historia przejazdów – analiza podróży z lokalizatorem GPS

Historia przejazdów – analiza podróży z lokalizatorem GPS

30 maja 2020
historia przejazdów

Masz ochotę na podróż w czasie, aby sprawdzić archiwalne trasy? Ułóż plan abonamentowy tak, abyś mógł ustawić datę nawet do 12 miesięcy wstecz i zobaczyć na mapie kawałek swojej historii. Sprawdźmy, jak szczegółowo można przyjrzeć się historii przejazdów z lokalizatorami GPS.

 

Dla śledzenia lokalizacji pojazdów na mapie, historia stanowi jedną z najważniejszą z funkcji. Aby sprawdzić jakikolwiek parametr związany z użytkowaniem pojazdów, należy najpierw wybrać właściwy przedział czasowy. W IKOL, w zależności od wybranej opcji możesz sprawdzić historię od 3 do 12 miesięcy wstecz.

JAK PRZECHOWYWANA JEST HISTORIA PRZEJAZDÓW?

Wybrany moduł do lokalizacji GPS, który zamontowany jest w pojeździe, zbiera współrzędne geograficzne od satelitów, a następnie przechowuje je w swojej pamięci i przesyła do serwerów IKOL. Dzięki temu, masz dostęp do historii z każdego urządzenia, który ma połączenie z internetem. Wszelkie informacje znajdziesz na stronie www.system.ikol.pl lub za pomocą mobilnej aplikacji, czyli IKOL TRACKER.

 

App store ikol tracker Google play ikol tracker

CO DAJE HISTORIA PRZEJAZDÓW

Analizując archiwalne trasy dokładnie widzisz, jak pojazd poruszał się na mapie.  Sprawdzasz prędkość i dokładne miejsca postojów. Wiele osób lubi śledzić pojazd w czasie rzeczywistym, ale historia przejazdu to już 30 minut wstecz, więc nie trzeba cofać się do odległych dat, żeby prześledzić sposób użytkowania pojazdu. Wybierając archiwalne daty podróży, możesz także generować raporty z podróży oraz analizować weekendowe przejazdy.

 

podróż samochodem

 

MONITORING GPS NA TERENIE UE, SZWAJCARII I NORWEGII

Przegląd tras możliwy jest nie tylko na terenie kraju, ale także podczas zagranicznych podróży. Plan abonamentowy UE plus daje Ci możliwość oglądania pozycji na żywo na terenie państw Unii Europejskiej. Historię tych podróży i miejsca postojów oglądasz na mapie w wygodnej, graficznej wersji.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kategorie: Podróże, Funkcje GPS, Wszystkie | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

licznik

Co warto wiedzieć o lokalizacji GPS? – krótki poradnik

 15 listopada 2018

Codziennie bardzo dużo osób szuka odpowiedniej lokalizacji GPS do swoich pojazdów flotowych, prywatnych, czy do…

Czytaj więcej
monitoring ciężarówek

Wysokie kary finansowe za brak GPS

 14 listopada 2016

Rząd planuje zająć się projektem ustawy o systemie monitorowania drogowego przewozu towarów. Ma to pomóc…

Czytaj więcej