Home -  Lokalizatory GPS -  Lokalizatory GPS do maszyn i pojazdów -  Lokalizator GPS IKOL MOTO powie Ci gdzie jest Twój jacht!

Lokalizator GPS IKOL MOTO powie Ci gdzie jest Twój jacht!

7 maja 2024
Nadajnik GPS do jachtu i żaglówki

Podobno wakacje na jachcie nigdy nie są nudne, a samo posiadanie patentu sternika jachtowego, to trochę za mało, żeby w pełni cieszyć się morskim żeglowaniem. Dlatego Polacy chętnie korzystają z dóbr luksusowych i kupują sprzęty wodne. Jak żeglować bezpiecznie i dodatkowo zabezpieczyć sprzęt przed kradzieżą lub po prostu bezpiecznie przezimować sprzęt?

Najlepsze miejsca na podróż jachtem

Morskie wyzwania czekają na nas w popularnych kierunkach europejskich, takich jak Grecja czy Chorwacja, które zapewniają bogatą infrastrukturę żeglarstwa, oferują piękne widoki, sprzyjający klimat i rajskie wakacje z daleka od tłocznych, turystycznych miejsc. Wybrzeża śródziemnomorskich miasteczek, można zwiedzać także quadami i skuterami.

Do urlopowych inspiracji jachtowych należą także polskie mazury. W Krainie Wielkich Jezior Mazurskich mamy wiele pięknych miejsc, gdzie można uprawiać ten sport, dlatego pasjonatów żeglowania stale przybywa. Ciekawe zakątki Mazur można znaleźć żeglując po jeziorze Mikołajskim, Śniardwy, Nidzkim czy Bełdany.

lokalizator GPS do jachtów i łodzi

Wyprawy jachtowe obarczone są wieloma formalnościami i dużymi kosztami. Dobry sprzęt kosztuje. Dodatkowo trzeba pamiętać o właściwym zimowaniu sprzętu oraz niezbędnym serwisie przed i po sezonie. Dochodzą także koszty cumowania w marinie, podatki i wiele innych kosztów związanych z tym, równie pięknym, co i drogim sportem. Dlatego kiedy rozpoczynamy uprawiać żeglarstwo, warto pomyśleć o dobrym zabezpieczeniu. Szczególnie w sezonie motorowodnym, okradane i kradzione są zarówno jachty motorowe, jak i żaglowe.

Jak kontrolować jacht? Z lokalizatorem GPS IKOL MOTO!

Lokalizator IKOL MOTO montowany jest w łodziach i jachtach, jako system monitoringu GPS. Pozwala na precyzyjne określenie pozycji podczas żeglowania. Każda trasa jest monitorowana, dzięki czemu mamy zapewnione bezpieczeństwo wypraw. W trakcie sezonu i poza nim, lokalizator IKOL MOTO służy do informowania o każdym niepożądanym ruchu, za pomocą SMS-ów i alertów.

Co daje lokalizator IKOL MOTO?

  • możemy otrzymać powiadomienie o nieautoryzowanym uruchomieniu silnika lub opuszczeniu portu/li>
  • historia do 12 miesięcy wstecz
  • pobiera niewiele prądu i jest wodoodporny
  • każda trasa będzie dostępna przez aplikację IKOL TRACKER

Sprawdź wszystkie funkcje KOL MOTO!

IKOL MOTO

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

Sonda paliwowa

Sonda paliwowa – czy to na pewno dobre rozwiązanie?

 15 stycznia 2016

Opłaty za paliwo do pojazdów służbowych są stałym i bardzo dużym wydatkiem dla każdej firmy. Niekontrolowane przejazdy…

Czytaj więcej
Zarządzanie flotą samochodową

Problemy w zarządzaniu flotą – jak je rozwiązać?

 1 grudnia 2015

Zarządzanie flotą pojazdów i ekipą kierowców nie musi być wyczerpującą, nierówną walką. Oczywiście jeśli ma…

Czytaj więcej