Home -  Lokalizatory GPS -  Lokalizatory GPS dla jednośladów -  Wielka wycieczka motocyklowa z lokalizatorem GPS od IKOL!

Wielka wycieczka motocyklowa z lokalizatorem GPS od IKOL!

3 listopada 2016
podróżnucy z ikol moto w wielkim kanionie

Jeden z naszych lokalizatorów od pewnego czasu podróżuje po świecie. I to nie byle czym, bo motocyklem. Obecnie jest w Stanach Zjednoczonych, niedawno właśnie opuścił miasto neonów i hazardu, czyli Las Vegas… jak to możliwe? Zajrzyjcie do wpisu!
Para podróżników, Liwia i Joki, autorzy bloga LifeWeLove, od pewnego czasu mają w swoim motocyklu zamontowany nasz lokalizator IKOL MOTO, który umożliwia właśnie monitoring GPS. Dzięki temu, m.in., mogą dzielić się ze swoimi czytelnikami swoją bieżącą pozycją. Ostatnio dostaliśmy od Nich zdjęcia z pozdrowieniami i chcemy się z Wami podzielić pięknymi widokami z Wielkiego Kanionu:

podróżnicy z IKOL Moto
raport z pozycji lokalizatora ikol moto

Koniecznie zajrzyjcie na bloga LifeWeLove i zobaczcie zdjęcia i relacje z innych podróży, a także sprawdźcie, gdzie nasi podróżnicy aktualnie się znajdują:
CZYTAJ WIĘCEJ

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

przenośny lokalizator ikol duro nowa wersja

Nowe możliwości odświeżonego lokalizatora przenośnego IKOL DURO

 27 czerwca 2023

Aby dostosować jakość świadczonych usług, cały czas nie ustajemy w staraniach nad modernizacją naszych lokalizatorów…

Czytaj więcej
zabezpieczenie kamera samochodowa

Kamerka samochodowa – gadżet, który może przysporzyć kłopotów

 13 stycznia 2020

Kamerka samochodowa stanowi dodatkowe zabezpieczenie, kiedy chcemy udowodnić naszą niewinność w kolizji czy innym zdarzeniu…

Czytaj więcej