Home -  IKOL SVR Dashcam – pełna kontrola nad autem!

IKOL SVR Dashcam – pełna kontrola nad autem!

IKOL SVR Dashcam to nowoczesny system ochrony pojazdu łączący kamerę samochodową, radiową lokalizację pojazdu po kradzieży oraz monitoring GPS. Dzięki niemu możesz w pełni kontrolować samochód z poziomu aplikacji mobilnej IKOL Tracker.

Coś więcej niż kamera samochodowa

Z IKOL SVR Dashcam zyskujesz pełną kontrolę nad pojazdem. Kamera samochodowa Dashcam posiada opcję nagrywania obrazu wewnątrz i z przodu auta, jest więc dodatkowym okiem na trasie i podczas postoju. Dzięki opcji streamingu na żywo możesz w dowolnym momencie zobaczyć co się dzieje wewnątrz i naprzeciwko Twojego auta.

Natomiast radiowa lokalizacja SVR to najpewniejsza ochrona na wypadek kradzieży – skuteczność w odzyskiwaniu pojazdów wynosi 98%, zaś średni czas odzyskanie to 24 godziny od momentu zgłoszenia kradzieży.

Opcja GPS w tym wypadku pełni dwojaką funkcję – jednocześnie wspomaga zabezpieczenie antykradzieżowe, pomagając ustalić, w jakim kierunku udał się złodziej oraz monitoruje stan auta. Dzięki wbudowanemu modułowi możesz obserwować, jak użytkowany jest pojazd oraz poprawić styl jazdy.

poproś o ofertę

Jak działa Dashcam?

Dashcam, czyli kamera samochodowa, jest niemalże całkowicie zautomatyzowanym narzędziem do nagrywania. Urządzenie włącza się gdy:

  • Włączysz zapłon
  • Uruchomi się nagrywanie zdarzenia parkingowego, gdy auto wykryje nieautoryzowany ruch lub zdarzenie parkingowe

Wideorejestrator Dashcam zapisuje automatycznie nagrania ze zdarzeń takich jak:

  • Włączenie i wyłączenie zapłonu
  • Gwałtowne manewry (przyspieszanie, hamowanie, zakręty)
  • Odłączenie zasilania
  • Kolizja
  • Przekroczenie ustalonej prędkości
  • Alert SOS
  • Wykrycie ruchu / wstrząsu podczas postoju

Nagrania są dostępne w aplikacji IKOL Tracker nawet po minucie!

pełne funkcjonalności Dashcam

Transmisja wideo na żywo - zobacz co się dzieje z Twoim autem!

Z Dashcamem możesz zobaczyć co się dzieje wewnątrz lub naprzeciw Twojego auta na żywo z poziomu aplikacji mobilnej. Wystarczy kliknięcie i masz sytuację całkowicie pod kontrolą.

Transmisja wideo na żywo przyda się w szczególności, gdy dostaniesz któryś z alertów dostępnych w pakiecie. Otrzymując powiadomienie, możesz natychmiast sprawdzić kto siedzi za kierownicą, a także w jakim kierunku zmierza. Te informacje będą szczególnie istotne w przypadku kradzieży pojazdu.

Więcej o transmisji wideo na żywo

Prosta obsługa Dashcama z aplikacji mobilnej!

Wszystkie opcje multimediów obsłużysz wygodnie z poziomu aplikacji mobilnej, którą możesz zainstalować na telefonie lub tablecie. Wystarczy kilka kliknięć i możesz odtworzyć swoje przeszłe trasy, pobrać najciekawsze momenty lub zobaczyć co się dzieje w kabinie auta oraz przed nim za pomocą streamingu na żywo.

Pełen zapis z automatycznych nagrań oraz nagrań na żądanie jest zazwyczaj dostępny po około minucie, jednak ta prędkość może ulec zmianie w zależności od zasięgu sieci telekomunikacyjnej. Natomiast sama miniatura nagrania (zdjęcie) jest dostępne już po kilku sekundach!

Sprawdź aplikację IKOL Tracker!

Dbamy o Twoją prywatność - Tylko Ty masz dostęp do nagrań!

Wszystkie nagrania, które zarejestruje Dashcam, są prywatne – tylko właściciel oraz użytkownicy, którym nada dostęp, mogą je przeglądać. Żaden z pracowników IKOL nie ma możliwości podglądu filmów.

Nagrania zapisują się na wbudowanej pamięci – daje to około 12 godzin filmów. Po wypełnieniu miejsca, nagrania zostają nadpisane. Natomiast nagrania automatyczne oraz na żądanie są zapisywane bezpośrednio w aplikacji mobilnej. Użytkownik ma do nich dostęp przez 2 miesiące i może je pobrać do pamięci urządzenia.

dowiedz się więcej!

Widzisz coś niepokojącego? Nagraj to!

IKOL SVR Dashcam posiada także opcję zapisywania wideo na żądanie. Gdy na trasie zdarzy się ciekawa lub niepokojąca sytuacja, wystarczy, że naciśniesz przycisk i 30-sekundowe nagranie zapisze się bezpośrednio w aplikacji. Na filmie widoczne będzie 15 sekund przed żądaniem oraz 15 sekund po nim. Jeśli materiał okaże się zbyt krótki, resztę nagrania możesz pobrać z nagrania z trasy za pomocą Wi-Fi lub transferu danych.

Zapytaj o ofertę

IKOL SVR Dashcam na dobre i złe chwile!

Dashcam to przede wszystkim kompleksowe zabezpieczenie antykradzieżowe. W przypadku próby kradzieży, kamera samochodowa uruchomi się w momencie wykrycia nieautoryzowanego ruchu lub wstrząsu, a w przypadku nieinwazyjnych metod kradzieży, w momencie włączenia silnika.

Nagranie z tego zdarzenia pojawi się w aplikacji po około minucie, a jeśli złodziejowi uda się szybko zagłuszyć sygnał telekomunikacyjny, zdjęcie z wnętrza auta pojawi się w ciągu kilku sekund. Wizerunek złodzieja będzie bardzo pomocny w jego ujęciu!

Jednak Dashcam to również świetne narzędzi do utrwalania dobrych chwil. Wiele pamiętnych momentów zdarza się właśnie podczas jazdy samochodem. Ciekawe opowieści dzieci na temat przygód w szkole, ważne rozmowy, a także śpiewanie i wygłupy – do wszystkich tych wspomnień możesz wrócić właśnie z IKOL SVR Dashcam!

poznaj możliwości dashcam!

Najlepszy system do odzyskiwania skradzionych pojazdów

Wybierz IKOL SVR Dashcam!

Sprawdź ofertę

Funkcjonalności

Najlepszy system do odzyskiwania skradzionych pojazdów

Wybierz IKOL SVR Dashcam!

Sprawdź ofertę

Sprawdź również

Aplikacje

Aplikacje mobilne IKOL X i IKOL Tracker są darmowe! Ale służą do czegoś innego, sprawdź!

IKOL Tracker

Bezpłatna aplikacja IKOL Tracker w szybki i łatwy sposób umożliwia przeglądanie pozycji lokalizatorów oraz ich tras historycznych.

IKOL X

Instalując bezpłatną aplikację IKOL X na swoim telefonie z Androidem zamieniasz go w lokalizator GPS.

Najlepszy system do odzyskiwania skradzionych pojazdów

Wybierz IKOL SVR Dashcam!

Sprawdź ofertę