Home -  Zabezpieczenie pojazdów -  IKOL SVR – najnowsza generacja systemu odzyskiwania samochodów po kradzieży

IKOL SVR – najnowsza generacja systemu odzyskiwania samochodów po kradzieży

26 października 2021
System odzyskiwania pojazdów - IKOL SVR

Powstała najnowsza generacja systemu odzyskiwania skradzionych samochodów: IKOL SVR (ang. Stolen Vehicle Recovery). Ten nowatorski system został stworzony przez zespoły techniczne, inżynierskie i deweloperskie firmy IKOL System, która od ponad dwudziestu lat zajmuje się odzyskiwaniem skradzionych pojazdów w ścisłej współpracy z policją.

Najnowsza generacja ochrony radiowej

IKOL SVR korzysta z najbardziej zaawansowanych technologicznie narzędzi, jakie udało się wytworzyć na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci. Moduły IKOL SVR wykorzystują najszerszy dostępny zakres fal elektromagnetycznych: niezagłuszalną technologię tzw. VHF (LOJACK), do której zostały dołączone kolejne technologie radiowe, tj. między innymi GNSS, LoRaWAN, GSM, Bluetooth i inne. System jest w pełni zintegrowany z własną, niezależną naziemną siecią stacji nadawczo-odbiorczych oraz korzysta z zewnętrznej infrastruktury radiotelekomunikacyjnej na terenie Europy. Nad bezpieczeństwem pojazdów czuwają nieprzerwanie załogi poszukiwawcze, które w momencie zgłoszenia kradzieży natychmiast wyruszają na poszukiwania. Samochody są odzyskiwane w zgodzie z najwyższymi profesjonalnymi standardami i zawsze w ścisłej współpracy z policją.

O krok dalej w odzyskiwaniu pojazdów

By jeszcze bardziej zwiększyć skuteczność systemu, IKOL SVR został zintegrowany z nowoczesną, prostą w obsłudze aplikacją mobilną IKOL TRACKER, która pozwala na błyskawiczne zgłoszenie kradzieży z poziomu aplikacji. Dodatkowo system został wzbogacony o zaawansowane funkcjonalności alarmowe. Dzięki temu korzystając z systemu w wersji IKOL SVR ALARM właściciel pojazdu może jednym kliknięciem uzbroić lub rozbroić alarm, który informuje go o nieautoryzowanym ruchu pojazdu (w tym o odholowaniu). Właściciel sam ustala jaki sposób powiadomień jest dla niego najwygodniejszy:

 • alarmy w aplikacji mobilnej IKOL TRACKER,
 • alarmy e-mailowe,
 • alarmy przez SMSy.

Dodatkowo system alarmów został dopracowany w ten sposób, by maksymalnie zwiększyć wygodę użytkownika; może sam wybrać kiedy alerty mają przychodzić (np. zawsze, tylko w dni powszednie, tylko w weekendy, nocą, za dnia, w wybrane dni, wybrane godziny- alarm nieautoryzowanego ruchu można skonfigurować całkowicie dowolnie).

IKOL SVR TRACKER

Najszerszy zakres funkcji

Ale na tym nie koniec. System został rozbudowany tak, by użytkownik mógł skorzystać z najszerszego możliwego zakresu funkcjonalności dostępnego na rynku. W najwyższej wersji systemu, IKOL SVR SKY, użytkownik ma dostęp do bieżącej pozycji pojazdu, do historii wszystkich jego przyjazdów z ostatnich 12 miesięcy, do przypomnień o przeglądach i polisach OC/AC, do raportów (podróży, przejazdów, prędkości), aż wreszcie do alertów zagłuszania.

Pełen zakres funkcji:

 • lokalizacja i odzyskiwanie samochodu po kradzieży,
 • alerty o nieautoryzowanym ruchu,
 • historia 12 miesięcy,
 • dekodowanie adresów,
 • raporty podróży i przejazdów,
 • raport prędkości,
 • przejazdów dziennych,
 • alert zagłuszania,
 • alert braku prawidłowej pozycji GPS,
 • alert niskiego napięcia głównego zasilania,
 • alert odłączenia głównego zasilania,
 • eksploatacja pojazdu.

Zapraszamy! Już dziś zapytaj o naszą ofertę i wybierz radiowy system lokalizacji skradzionych pojazdów IKOL SVR.

Zapytaj o ofertę IKOL SVR

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

amg-3775920_1920

Jak zdalnie zablokować rozrusznik?

 8 września 2014

Lokalizatory GPS oferują często możliwość odcięcia rozrusznika lub zapłonu. Na czym to polega? Rozrusznik czy…

Czytaj więcej
pizza dziewczyna

Rozkręć swój lokalny biznes dzięki lokalizacji GPS

 15 marca 2016

Małe firmy lokalne to sektor gospodarczy, który jest bardzo ceniony i wspierany na różne sposoby…

Czytaj więcej