Home -  Wszystkie artykuły -  IKOL SVR – najnowsza generacja systemu odzyskiwania samochodów po kradzieży

IKOL SVR – najnowsza generacja systemu odzyskiwania samochodów po kradzieży

26 października 2021
System odzyskiwania pojazdów IKOL SVR

Powstała najnowsza generacja systemu odzyskiwania skradzionych samochodów: IKOL SVR (ang. Stolen Vehicle Recovery). Ten nowatorski system został stworzony przez zespoły techniczne, inżynierskie i deweloperskie firmy IKOL System, która od ponad dwudziestu lat zajmuje się odzyskiwaniem skradzionych pojazdów w ścisłej współpracy z policją.

Najnowsza generacja ochrony radiowej

IKOL SVR korzysta z najbardziej zaawansowanych technologicznie narzędzi, jakie udało się wytworzyć na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci. Moduły IKOL SVR wykorzystują najszerszy dostępny zakres fal elektromagnetycznych: niezagłuszalną technologię tzw. VHF (LOJACK), do której zostały dołączone kolejne technologie radiowe, tj. między innymi GNSS, LoRaWAN, GSM, Bluetooth i inne. System jest w pełni zintegrowany z własną, niezależną naziemną siecią stacji nadawczo-odbiorczych oraz korzysta z zewnętrznej infrastruktury radiotelekomunikacyjnej na terenie Europy. Nad bezpieczeństwem pojazdów czuwają nieprzerwanie załogi poszukiwawcze, które w momencie zgłoszenia kradzieży natychmiast wyruszają na poszukiwania. Samochody są odzyskiwane w zgodzie z najwyższymi profesjonalnymi standardami i zawsze w ścisłej współpracy z policją.

O krok dalej w odzyskiwaniu pojazdów

By jeszcze bardziej zwiększyć skuteczność systemu, IKOL SVR został zintegrowany z nowoczesną, prostą w obsłudze aplikacją mobilną IKOL TRACKER, która pozwala na błyskawiczne zgłoszenie kradzieży z poziomu aplikacji. Dodatkowo system został wzbogacony o zaawansowane funkcjonalności alarmowe. Dzięki temu korzystając z systemu w wersji IKOL SVR ALARM właściciel pojazdu może jednym kliknięciem uzbroić lub rozbroić alarm, który informuje go o nieautoryzowanym ruchu pojazdu (w tym o odholowaniu). Właściciel sam ustala jaki sposób powiadomień jest dla niego najwygodniejszy:

 • alarmy w aplikacji mobilnej IKOL TRACKER,
 • alarmy e-mailowe,
 • alarmy przez SMSy.

Ponadto system alarmów został dopracowany w ten sposób, by maksymalnie zwiększyć wygodę użytkownika; może sam wybrać kiedy alerty mają przychodzić (np. zawsze, tylko w dni powszednie, tylko w weekendy, nocą, za dnia, w wybrane dni, wybrane godziny- alarm nieautoryzowanego ruchu można skonfigurować całkowicie dowolnie).

IKOL SVR zabezpieczenie antykradzieżowe do samochodów

Najszerszy zakres funkcji

Ale na tym nie koniec. System został rozbudowany tak, by użytkownik mógł skorzystać z najszerszego możliwego zakresu funkcjonalności dostępnego na rynku. W najwyższej wersji systemu, IKOL SVR SKY, użytkownik ma dostęp do bieżącej pozycji pojazdu, do historii wszystkich jego przyjazdów z ostatnich 12 miesięcy, do przypomnień o przeglądach i polisach OC/AC, do raportów (podróży, przejazdów, prędkości), aż wreszcie do alertów zagłuszania.

Pełen zakres funkcji:

 • lokalizacja i odzyskiwanie samochodu po kradzieży,
 • alerty o nieautoryzowanym ruchu,
 • historia 12 miesięcy,
 • dekodowanie adresów,
 • raporty podróży i przejazdów,
 • raport prędkości,
 • przejazdów dziennych,
 • alert zagłuszania,
 • alert braku prawidłowej pozycji GPS,
 • alert niskiego napięcia głównego zasilania,
 • alert odłączenia głównego zasilania,
 • eksploatacja pojazdu.

Zapraszamy! Już dziś zapytaj o naszą ofertę i wybierz radiowy system lokalizacji skradzionych pojazdów IKOL SVR.

Zapytaj o ofertę IKOL SVR

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

kierowca samochodu w bezpiecznej flocie

Bezpieczna flota – czyli jaka?

 4 stycznia 2021

Flota samochodowa odgrywa znaczącą rolę w funkcjonowaniu każdej firmy. Jest ważna z punktu widzenia rozwoju…

Czytaj więcej
wypadki majówka 2024

Raport IKOL: wypadki i kollizje w majówkę 2024!

 14 maja 2024

Okres majówki to czas, w którym więcej kierowców wyrusza w trasę. Wzmożony ruch zawsze…

Czytaj więcej