Home -  Przenośne lokalizatory -  Ile kosztuje lokalizator GPS? Zobaczcie sami!

Ile kosztuje lokalizator GPS? Zobaczcie sami!

17 sierpnia 2018
money-2724235_1920

Szukasz lokalizatora GPS do swojego pojazdu, a może potrzebujesz modułu przenośnego, który pomoże Ci monitorować inne obiekty? Na pewno też zastanawiasz się, jaki jest koszt takiego urządzenia. Stworzyliśmy więc krótki przewodnik po lokalizatorach GPS IKOL.

 

Lokalizator IKOL GO – 479,70 zł 

To podstawowy lokalizator GPS pojazdów, umożliwiający sprawdzanie i monitorowanie aktualnej pozycji i przebytych tras pojazdów. Sprawdzi się świetnie zarówno w samochodach flotowych, jak i w prywatnych, w samochodach osobowych, ciężarowych, maszynach rolniczych, czy budowlanych.

 

 

 

Lokalizator ikol GO

Lokalizator IKOL OBD – 602,70 zł

Ten moduł charakteryzuje się niezwykłą prostotą montażu – wystarczy podpiąć go do gniazda diagnostycznego w samochodzie i gotowe!  W zestawie znajduje się jeszcze przedłużacz OBD, który zwiększa wygodę użytkownika, lub chroni moduł, jeżeli gniazdo OBD jest blisko nóg kierowcy.

Lokalizator ikol OBD

Lokalizator IKOL CAN – 725,70 zł 

Lokalizator IKOL CAN umożliwia odczytywanie danych z szyny CAN w pojeździe i pozwala na bardzo precyzyjną kontrolę paliwa, dzięki niemu nie trzeba instalować więc kosztownych i łatwych do oszukania sond paliwowych. Dodatkowo, pozwala na sprawdzenie takich informacji, jak: zapięte pasy, otwarte drzwi, przebieg pojazdu, temperatura silnika, czy włączone światła itp.

Lokalizator ikol CAN

Lokalizator IKOL MOTO – 602,70 zł

Moduł IKOL MOTO to moduł przeznaczony specjalnie do motocykli, skuterów, quadów oraz łodzi i motorówek. Jest niewielki, wodoodporny i nie wymaga dużego natężenia prądu. Posiada zapasową baterię, która działa do 7 dni.

Lokalizator ikol MOTO

Lokalizator IKOL MONDO – 1 094,70 zł

Moduł IKOL MONDO to przenośny lokalizator GPS, który posiada własne zasilanie i magnesy mocujące. Jego bateria wytrzymuje do 3 lat. Lokalizator posiada czujnik światła, dzięki któremu zostaniemy powiadomieni o odpięciu urządzenia od zamocowanej powierzchni. Świetnie sprawdzi się jako lokalizator narzędzi budowlanych, rolniczych, ogrodowych, kosiarek, kontenerów, naczep, bankomatów, biletomatów, automatów z jedzeniem itp.

Lokalizator ikol MONDO

Lokalizator IKOL DURO – 890 zł

Moduł IKOL DURO umożliwia lokalizację i monitoring GPS przesyłek, pojazdów, kontenerów, urządzeń, maszyn, samolotów, łodzi i wielu innych urządzeń, które nie posiadają własnego źródła zasilania. Bateria w module wytrzymuje do 2 lat bez ładowania.

ikol DURO

Kategorie: Przenośne lokalizatory, Lokalizatory GPS, Wszystkie | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

ambulance

Monitoring GPS w „Na dobre i na złe”

 19 września 2016

Coraz więcej karetek pogotowia jest wyposażanych w monitoring GPS, co pozwala na lepszą kontrolę pojazdów…

Czytaj więcej
motocykl

Jak przygotować motocykl do sezonu?

 12 marca 2019

Na powrót stałej zimowej pogody już na pewno nie mamy co liczyć. Ciepły początek marca…

Czytaj więcej