Home -  Przenośne lokalizatory -  Jak kontrolować pracowników terenowych?

Jak kontrolować pracowników terenowych?

29 stycznia 2019
mycie okien

Monitoring GPS IKOL zapewnia kontrolę nad czasem pracy i obowiązkami pracowników działających w terenie. Dzięki lokalizatorom IKOL możemy w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się z pracownikiem i otrzymywać powiadomienia, jeśli coś jest nie w porządku.

 

Lokalizatory GPS oraz aplikacje  śledzące bardzo ułatwiają zarządzanie osobami pracującymi w terenie – kierowcami, dostawcami jedzenia, przedstawicielami handlowymi, pracownikami budowy, drogowcami, ulotkarzami, kurierami, czy osobami sprzątającymi. Monitoring GPS pozwoli na bieżące sprawdzenie lokalizacji pracownika, wygenerowanie raportów, sprawne rozliczenie czasu pracy, czy otrzymywanie alertów, jeśli coś jest nie tak. Dzięki IKOL można także wyznaczyć obszar, w którym mają znajdować się pracownicy w danym przedziale czasowym – jeśli opuszczą wyznaczony pracy bez zgody przełożonego, ten otrzyma powiadomienie.

Jak kontrolować osoby pracujące poza biurem? Rozwiązań jest kilka:

  • GPS do samochodu służbowego – lokalizator GPS w samochodzie pozwoli informować pracodawcę o aktualnym miejscu pobytu pracownika, historiach przebytych przez niego tras, a także sposobie i stylu jazdy. Pozwoli również na bardzo dokładne kontrolowanie poziomu paliwa.
  • Przenośny mini lokalizator GPS IKOL SPOT – jeśli pracownicy nie poruszają się autem, ale np. rowerem, lub pieszo, świetnym rozwiązaniem będą przenośne lokalizatory, które wskażą dokładne położenie każdego z pracowników. Dzięki temu można na bieżąco sprawdzić, gdzie są i czy wykonują swoje obowiązki.
  • Lokalizacja telefonu IKOL X –aplikacja IKOL X zmienia telefon w przenośny lokalizator – dzięki temu również można sprawdzić lokalizację pracowników, wystarczy zainstalować darmową aplikację w ich telefonach służbowych.

PLAN ABONAMENTOWY IKOL

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

raport-napiecia

Nowa funkcja IKOL – Raport napięcia głównego zasilania

 17 marca 2017

Z radością informujemy, że w ofercie monitoringu GPS IKOL pojawiła się nowa usługa – Raport…

Czytaj więcej
carpooling w firmie

Carpooling – samochody poolowe w firmie

 2 lutego 2016

Pojazdy służbowe to ogromne pole do popisu w kwestii generowania oszczędności. Prócz standardowych aut służbowych,…

Czytaj więcej