Home -  Telefon -  Jak namierzyć skradziony telefon?

Jak namierzyć skradziony telefon?

14 grudnia 2015
gps ikol śledzenie telefonu ok

Pewnie nie raz zastanawiałeś się, co możesz zrobić, aby uchronić swój telefon przed kradzieżą. Czy są proste, a jednocześnie skuteczne i bezpłatne sposoby na odzyskanie telefonu w przypadku kradzieży? Okazuje się, że takie rozwiązania są dostępne na rynku. Specjalnie dla Was postanowiliśmy porównać jeden z nich – Menedżera Urządzeń Android od Google  z naszą aplikacją do śledzenia i lokalizowania telefonów z Androidem – IKOL X.

 

ikol-x-sklep-play-1

 

Porównanie: IKOL X i Menedżer Urządzeń Android od Google

 

Lokalizacja telefonu Brak opłat Historia lokalizacji Brak informacji o sprawdzaniu Funkcje dodatkowe Śledzenie innego telefonu Usuwanie danych
IKOL X

TAK 

TAK 

TAK 

TAK 

TAK 

TAK 

NIE
Menedżer Urządzeń Android Google

TAK 

TAK 

NIE 

NIE 

NIE 

NIE 

TAK

 

Lokalizacja telefonu

możliwość namierzenia aktualnej pozycji każdego telefonu z Androidem. Aktualna pozycja urządzenia pokazywana jest na mapie.

Brak opłat

zarówno IKOL X, jak i MUA są bezpłatne – nie musisz nic płacić, aby zlokalizować swój telefon dzięki tym aplikacjom

Historia lokalizacji

dzięki tej funkcji w aplikacji IKOL X możesz sprawdzić, gdzie był lokalizowany przez Ciebie telefon parę godzin temu, 2 dni temu, a nawet rok temu! Menedżer od Google nie posiada takiej możliwości – po zakończeniu korzystania z aplikacji MUA dane o pozycji są kasowane.

Brak informacji o sprawdzaniu

IKOL X nie informuje posiadacza lokalizowanego telefonu o próbie namierzania jego położenia. Z kolei MUA wysyła na lokalizowane urządzenie powiadomienie o tym fakcie.

Funkcje dodatkowe

IKOL X oferuje, prócz standardowej możliwości lokalizowania urządzenia, także wiele funkcji dodatkowych. Są wśród nich między innymi: powiadomienia SMS o opuszczeniu konkretnego obszaru lub wjechaniu do niego, wysokość n.p.m. lokalizatora, przedłużona historia przejazdów (do 12 miesięcy wstecz), alert SOS przyciskiem. MUA nie oferuje funkcji dodatkowych.

Śledzenie innego telefonu

do tego właściwie jest stworzona aplikacja IKOL X! Pozwala ona na monitorowanie położenia każdego telefonu z systemem Android. Chcesz wiedzieć, jak to robić? Zapoznaj się z naszą krótką instrukcją. MUA nie oferuje tego typu usługi.

Usuwanie danych

MUA od Google umożliwia usunięcie wszystkich danych z telefonu, jeśli wpadł on w niepowołane ręce.

Kategorie: Telefon, Wszystkie | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

kobieta z telefonem

Zalety korzystania z aplikacji śledzącej telefon

 4 lipca 2018

Aplikacja IKOL X umożliwia śledzenie telefonu (nie numeru telefonu!), dzięki czemu możemy mieć pod kontrolą…

Czytaj więcej
plug sniegowy

Porządek na drogach a monitoring GPS

 24 października 2017

Monitoring GPS doskonale sprawdza się w firmach świadczących usługi oczyszczania miasta, utrzymania porządku i odśnieżania…

Czytaj więcej