Home -  Lokalizatory GPS -  Jak sprawdzić koszt paliwa spalonego na danym odcinku?

Jak sprawdzić koszt paliwa spalonego na danym odcinku?

18 września 2017
fuel

Zastanawiasz się, jak szybko oszacować koszty paliwa spalanego na danym odcinku, np. z domu do pracy? A może chcesz szybko sprawdzić, jaka jest średnia cena paliw w Polsce? Masz monitoring GPS IKOL? Problem rozwiązany!

 

Dzięki monitoringowi GPS łatwiej kontrolować flotę samochodów ciężarowych

Monitoring GPS w firmach transportowych i spedycyjnych to dzisiaj standard. Zarządzający flotą pojazdów może szybko sprawdzić lokalizację samochodów, przebyte trasy, postoje i wiele innych rzeczy. Dzięki lokalizatorom GPS IKOL można również monitorować samochody ciężarowe. Rozbudowany system raportów i alertów pozwala na szybką kontrolę całej floty bez ciągłego patrzenia na mapę. Dowolny wybór funkcji pozwoli na skonfigurowanie systemu w taki sposób, aby był jak najbardziej zgodny z naszymi potrzebami.

Aplikacja IKOL X zapewni bezpieczeństwo uczniowi

Dzięki aplikacji IKOL X można zmienić telefon w lokalizator. To świetne rozwiązanie dla rodziców, którzy martwią się o dziecko, gdy przebywa ono poza domem. Dzięki IKOL X można: sprawdzić pozycję dziecka, odzyskać zgubiony lub skradziony telefon, ustawić obszar, którego w danych godzinach dziecko nie powinno przekraczać. O wszystkich ważnych zdarzeniach można być poinformowanym za pomocą SMS lub maila.

Cysterny mają być obowiązkowo objęte monitoringiem GPS

Według projektu rządowej ustawy, cysterny przewożące paliwo mają być objęte obowiązkowym monitoringiem GPS. Ma to pomóc w uszczelnieniu systemu podatkowego w Polsce i być sposobem na nieuczciwych przedsiębiorców. Według zapowiedzi zapewni to także wzrost wpływów z podatku VAT. Trwają również prace nad ustawą, która wprowadziłaby obowiązkowy monitoring wszystkich samochodów przewożących alkohol i tytoń (także w tranzycie).

W IKOL można sprawdzić średnie ceny paliw w Polsce

W systemie IKOL można łatwo sprawdzić średnie ceny paliw Benzyna 95 oraz Diesel na stacjach benzynowych w Polsce. Wystarczy zalogować się w systemie IKOL i sprawdzić wykres z cenami w panelu użytkownika:

 

Wykres cen paliw

W systemie IKOL można łatwo oszacować koszt spalonego paliwa na danym odcinku

W systemie IKOL można oszacować koszt zużytego paliwa podczas każdej z podróży. Dzięki temu można łatwo sprawdzić ile kosztuje paliwo spalane na wybranej trasie, np. z domu do pracy. Każdy użytkownik lokalizatora IKOL GO, MOTO, OBD lub CAN, w raporcie z naniesioną podróżą, może sprawdzić szacowany koszt spalonego paliwa na danym odcinku.

LOKALIZATORY GPS DO POJAZDÓW

Kategorie: Lokalizatory GPS, Kontrola paliwa, Wszystkie, Ciekawostki | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

Licznik samochodowy

Nowa funkcja – sygnalizacja przekroczenia prędkości dla kierowcy

 23 kwietnia 2018

W naszym systemie pojawiła się kolejna funkcja, która z pewnością zapewni większe bezpieczeństwo kierowcy podczas…

Czytaj więcej
monitoring ciężarówek

Wysokie kary finansowe za brak GPS

 14 listopada 2016

Rząd planuje zająć się projektem ustawy o systemie monitorowania drogowego przewozu towarów. Ma to pomóc…

Czytaj więcej

Bądź zawsze na bieżąco

Dołącz do naszego newslettera