Home -  Monitoring GPS pojazdów -  Jak wycisnąć z abonamentu GPS wszystkie soki?

Jak wycisnąć z abonamentu GPS wszystkie soki?

15 lipca 2020
cytryny

Czy kiedy płacisz za abonament GPS jesteś przekonany, że wykorzystujesz wszystko, co masz w pakiecie? Zdarza Ci się płacić za coś, z czego nie korzystasz? Zazwyczaj po podpisaniu umowy nie możesz nic zmieniać. W IKOL jest inaczej.

 

Monitoring GPS służy do efektywnej kontroli pojazdów, ale w praktyce często wygląda to tak, że przyzwyczajasz się do kilku ważniejszych funkcji, a całą resztę pomijasz. W IKOL plany abonamentowe są tak dopasowane, że płacisz jedynie za to, co jest Ci niezbędne, a jednocześnie praktyczne i skuteczne. Dopasuj plan abonamentowy do swoich potrzeb i nie martw się, jeśli okaże się, że masz za mało opcji. W każdej chwili możesz je włączyć w systemie IKOL. Nie wiesz co wybrać? Dodatkowe funkcje podzieliliśmy na kilka kategorii.

 

Czytaj więcej

 

Abonament GPS IKOL to jedyny taki plan na rynku, który nie obliguje Cię do podpisywania długoterminowych umów, które po rezygnacji wiążą się z wysokimi karami. W IKOL masz do wyboru 5 planów dla pojazdów i 1 dla flot, a każdy z nich możesz dodatkowo modyfikować. 

nadajnik GPS GPS lokalizacja GPS


Korzystasz z GPS abonamentu, ale czujesz, że czegoś Ci brakuje? W IKOL podeszliśmy do tego elastycznie. Kolejne funkcje do abonamentu dodajesz kiedy chcesz i rezygnujesz z nich, jedynie z miesięcznym wyprzedzeniem.

WYBIERZ TAKI ABONAMENT GPS, ABY KORZYSTAĆ ZE WSZYSTKICH JEGO MOŻLIWOŚCI

  • Korzystasz z planu podstawowego, ale brakuje Ci historii przejazdów? Historię do 3 miesięcy wstecz masz za 4 zł/mc.
  • Masz plan podstawowy plus, ale chcesz otrzymywać alerty z nagłych zdarzeń na drodze? Wybierasz je pojedynczo za 4 zł/mc lub pakiet 3 alertów za 9 zł/mc.
  • Obawiasz się kradzieży swojego samochodu i potrzebujesz namacalnej kontroli nad pojazdem? Włącz usługę rozłączania rozrusznika jednym kliknięciem w aplikacji. Koszt usługi to 5 zł/mc.
  • Twoi kierowcy lubią przyspieszać na trasie? Aktywuj alert przekroczenia prędkości za 4 zł/mc i otrzymuj powiadomienie o każdym zdarzeniu. Do wiadomości będzie dołączony link do mapy, abyś wiedział, gdzie dokładnie doszło do nadużycia.

 

Cennik dodatkowych usług

 

Nie wiesz co może Ci się przydać? Alerty i ochrona pojazdu dobrze się sprawdzą, jeśli z samochodu korzysta młody kierowca. To również idealny sposób na testowanie funkcji i sprawdzanie ich użyteczności w krótkim odcinku czasowym. Jeśli wybierasz się na krótkie wakacje do krajów UE, skorzystaj z zasięgu UE i nie rezygnuj z monitoringu GPS podczas urlopu.

MASZ LOKALIZATOR GPS, KTÓRY MONTUJESZ W POJEŹDZIE? KORZYSTAJ Z RAPORTÓW

Lokalizatory GPS to wszechstronne moduły. Zapisują wszystkie trasy i dają możliwość analizy parametrów każdej podróży. Potrzebujesz analizować styl jazdy kierowców i chcesz wiedzieć jak eksploatują pojazdy? Włącz pakiet raportów za 5 zł i generuj raporty dzienne, zbiorcze, z podróży, prędkości i inne.

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

phone

Kontrola nad samochodami w zasięgu ręki

 2 czerwca 2017

Kontrola nad samochodami oraz lokalizatorami przenośnymi może być jeszcze sprawniejsza – wystarczy, że sięgniemy do…

Czytaj więcej
city-2565788_1920

Wystarczy lokalizator GPS, żeby zdalnie unieruchomić pojazd

 8 września 2017

Jesteś właścicielem wypożyczalni samochodów i klient przywłaszczył sobie auto? A może twoja nastoletnia pociecha wzięła…

Czytaj więcej