Home -  Przenośne lokalizatory -  Jak wykorzystać monitoring GPS na majówce?

Jak wykorzystać monitoring GPS na majówce?

30 kwietnia 2018
jezioro majowka

Jutro rozpoczyna się majowy weekend, a pogoda podczas majówki ma dopisać w całym kraju. Wiele osób wyruszyło na długi weekend już w piątek, część jeszcze wyjedzie dzisiaj. Wszystkim posiadaczom lokalizatorów GPS podpowiadamy, jak można wykorzystać monitoring w czasie majowego wypoczynku.

 

Niezależnie, czy posiadasz lokalizator samochodowy, motocyklowy, czy w telefonie, możesz wykorzystać go w bardzo ciekawy sposób podczas majówkowych wojaży. Oto kilka naszych propozycji:

Wycieczki samochodowe

Podróż samochodem z monitoringiem GPS to nie tylko wygoda, ale i bezpieczeństwo kierowcy. Lokalizator GPS IKOL zapewnia monitoring pojazdu przez 24 godziny na dobę, historię wszystkich przejazdów i postojów, czy poznanie osiągniętych prędkości. W długiej trasie dodatkowo przyda się alert długiej podróży, który poinformuje kierowcę o tym, że jedzie zbyt długo i czas na odpoczynek. Dodatkowo, jeśli kierowca jedzie zbyt szybko, system wygeneruje, który zmusi go do redukcji prędkości.

IKOL GO

Monitoring GPS w motocyklu

Dzięki IKOL MOTO, lokalizatorowi przeznaczonemu do monitoringu jednośladów, można  w każdej chwili sprawdzić, gdzie znajduje się jego pojazd, jakie prędkości osiągnął kierowca, zobaczyć pokonane trasy i miejsca postojów, zaznaczyć na mapie ulubione miejsca, otrzymywać powiadomienia o nieoczekiwanych sytuacjach za pomocą alertów monitoringu GPS (np. odholowanie pojazdu), a także dzielić się swoją trasą z innymi za pomocą widgetów i linków szybkiego dostępu – w ten sposób można spotkać na trasie znajomych i wybrać się gdzieś razem.

Kajakarstwo

Lokalizator GPS wycieczce lub spływie kajakowym umożliwi użytkownikowi zapis wszystkich przepłyniętych tras i miejsc postojów, sprawdzenie osiągniętej prędkości na danym odcinku, ustalenie dokładnej pozycji i wezwanie pomocy w razie niebezpieczeństwa. Daje także możliwość umieszczenia trasy w postaci widgetu na stronie internetowej lub blogu.

Rowery, bieganie, górskie wyprawy, spacery

Mały lokalizator IKOL SPOT, lub aplikacja IKOL X to idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas. Lokalizator pozwoli zapisać pokonane trasy, sprawdzić bieżącą pozycję, zaznaczyć ważne punkty na mapie, czy zamieścić widget na stronie internetowej. To świetne urządzenie dla biegaczy, rowerzystów, osób jeżdżących na rolkach, wspinających się po górach, spacerujących po lasach, czy pływających kajakiem. Mogą dzielić się swoją pozycją z innymi i wezwać pomoc w razie wypadku, podając dokładną lokalizację.

LOKALIZATORY PRZENOŚNE

Rajdy terenowe

Monitoring GPS na rajdach terenowych pozwoli kierowcy na sprawdzenie przejechanej trasy, osiągniętej prędkości, eksploatacji pojazdu, czasu przejazdu i ilości spalonego paliwa. Dzięki temu może skontrolować swój styl jazdy, zniwelować wszystkie błędy i dobrze przygotować się do kolejnej wyprawy. Może też dzielić się z innymi swoją pozycją na animowanym widgecie.

Chcesz zmienić swój telefon w lokalizator? Pobierz naszą aplikację IKOL X:

Ściągnij za darmo

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

zmiany w prawie jazdy

Prawo jazdy – ważne zmiany

 20 sierpnia 2019

Posiadanie prawa jazdy to przywilej, ale zdanie egzaminu może być już koszmarem. Dlatego nie bez powodu…

Czytaj więcej

Historia jednego napadu

 10 maja 2007

Pan Henryk jest emerytem prowadzącym aktywny tryb życia i często wykorzystującym swój samochód do poruszania…

Czytaj więcej