Home -  Monitoring GPS pojazdów -  Jaki lokalizator GPS do samochodu wybrać?

Jaki lokalizator GPS do samochodu wybrać?

2 października 2018
woman

Aby wybrać odpowiedni lokalizator GPS do samochodu , musimy sobie zadać pytanie, do czego będzie nam potrzebny. Czy chodzi tylko o monitorowanie pojazdu i sprawdzanie jego tras, czy też kontrolę paliwa i odczyt z szyny CAN? A może potrzebujemy modułu, który można szybko przemontować z jednego samochodu do drugiego?

 

Wybór odpowiedniego lokalizatora nie jest trudny, jeśli odpowiemy sobie na pytanie, do czego będzie nam służył. W IKOL mamy różne moduły, więc bez problemu znajdziesz ten, który będzie potrzebny w Twoim pojeździe lub w Twojej flocie.

 

Lokalizator IKOL GO podstawowy lokalizator do samochodu, który pomoże śledzić aktualną pozycję i pozwoli sprawdzić historię przebytych tras naszych pojazdów – samochodów osobowych, ciężarowych, a nawet motocykli, łodzi i samolotów. Lokalizator IKOL GO to GPS do samochodu doskonale przystosowany do poszerzania swojej funkcjonalności o kolejne usługi – raporty, czy alerty.

lokalizator ikol GO

Lokalizator IKOL OBD – IKOL OBD to niezwykle prosty w obsłudze lokalizator, który wystarczy tylko podpiąć do gniazda diagnostycznego w samochodzie. Do każdego modułu dołączony jest przedłużacz OBD w celu zwiększenia wygody użytkownika i ochrony przed uszkodzeniami modułu (gdy gniazdo OBD znajduje się bardzo blisko nóg kierowcy). Bez problemu można więc przekładać go z pojazdu do pojazdu, montaż to tylko kilkanaście sekund!

ikol OBD

Lokalizator IKOL CAN – dzięki niemu można pobierać informacje na temat samochodu z komputera pokładowego pojazdu. Oprócz tego IKOL CAN daje możliwość kontroli poziomu paliwa, spalania, a także wyświetlania informacji z deski rozdzielczej – przebieg, niezapięte pasy, włączone światła i wiele innych. Możemy więc, bez instalacji sond paliwowych, kontrolować spalanie naszego samochodu, lub pojazdów flotowych, a wszystkie rozliczenia generować w postaci dokładnych i czytelnych raportów.

ikol CAN

Należy jeszcze dodać, że w IKOL użytkownik dopasowuje system monitoringu do swoich potrzeb. Sam wybiera usługi dodatkowe, lub pakiety, które będą mu potrzebne, nie płaci za nic, czego nie będzie wykorzystywał. Oprócz tego umowa jest bezterminowa, a najtańszy abonament to tylko 15,99 zł netto.

SPRAWDŹ CENNIK

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

Karetka

Galileo – rozwiązania w zakresie ratownictwa

 26 października 2018

Komisja Europejska  złożyła zamówienie na naziemną stację systemu poszukiwawczo-ratowniczego SAR / Galileo. W ramach zamówienia…

Czytaj więcej
Raporty

Zmiany w systemie raportowania w Aplikacji IKOL Online

 24 lutego 2017

W Aplikacji IKOL Online zmienił się system generowania raportów, co znacznie ułatwiło ich tworzenie i…

Czytaj więcej