Home -  Monitoring GPS pojazdów -  Jaki lokalizator GPS wybrać do samochodu?

Jaki lokalizator GPS wybrać do samochodu?

5 września 2019
wybierz najlepszy lokalizator GPS

Lokalizator GPS, jak każdy sprzęt techniczny różni się parametrami i właściwościami. Aby uprościć Ci korzystanie z monitoringu GPS, podpowiadamy, co do czego służy.

 

CO TO JEST LOKALIZATOR GPS?

Lokalizator GPS to moduł, który wykorzystuje technologię SIM/GPS. Lokalizatory IKOL to małe urządzenia z baterią, którą cechuje długi czas pracy. Możesz używać ich do własnych celów lub do monitoringu floty. Użycie lokalizatorów GPS nawet w małej firmie, zmniejsza ilość zbędnie pokonywanych kilometrów. W dużej mierze prowadzi to do zdyscyplinowania pracowników, ale także do zoptymalizowania ich pracy, poprzez wskazywanie najkorzystniejszych tras przejazdów. Zmniejsza to także pracę administracyjną, za pomocą EEPP, generowanych raportów z przebytych tras i ilości tankowań. Wybierz odpowiedni dla Ciebie. 

 

 

IKOL GO 

To podstawowy lokalizator, dedykowany pojazdom osobowym i ciężarowym. Sprawdzi się idealnie jeśli zależy Ci na śledzeniu aktualnej pozycji na żywo i chcesz mieć wgląd w historyczne trasy.

IKOL CAN

Wybierając odpowiedni lokalizator, odpowiedz sobie na pytanie z jakich funkcji monitoringu GPS chcesz korzystać. Monitorując pracowników, masz wgląd i wpływ na ich styl jazdy, co przekłada się na poziom paliwa i spalania. IKOL CAN daje możliwość zdalnej kontroli poziomu paliwa, bez konieczności instalacji sond paliwowych. 

IKOL OBD

Jest Prosty w montażu i bez ingerencji w pojazd. Będzie to dobry wybór, jeśli chcesz korzystać z monitoringu GPS dorywczo lub przez krótki czas. Ten lokalizator może być używany w każdym pojeździe, który ma gniazdo diagnostyczne OBD.

IKOL MONDO

Użyj go, aby monitorować paczki, przesyłki, a także bankomaty czy biletomaty. To przenośny lokalizator, którego bateria działa do 3 lat. Równie dobrze sprawdzi się przy monitoringu maszyn budowlanych. Będzie pracował w temperaturze od -20 do +60 °C.

IKOL DURO

Potrzebujesz objąć monitoringiem GPS kontenery i paczki cargo? Wybierz IKOL DURO. Jego bateria działa do 24 miesięcy bez ładowania. Możesz dzięki niemu śledzić także trasy statków morskich, gdzie nie ma zasięgu GPS.  

IKOL MOTO

Idealny do śledzenia trasy przejazdu motocykla, roweru czy skutera wodnego. Ten przenośny nadajnik przyda się także w wypożyczalni skuterów wodnych i motorówek. 

IKOL SPOT

Jest to przenośny lokalizator, niewielkich rozmiarów, przeznaczony do lokalizowania ludzi i zwierząt. Wybierz go, aby chronić dzieci i osoby starsze. Tym grupom wiekowym najczęściej dedykowany jest monitoring GPS.

Za dobrym sprzętem idzie wsparcie techniczne, możliwość korzystania z aplikacji mobilnych, szeroki wybór raportów i alertów dotyczących konkretnych zdarzeń, bezpieczeństwo danych i gwarancja na lokalizator. 

Dzięki aplikacji IKOL TRACKER, masz dostęp do lokalizatorów online. Sprawdź aplikację i ściągnij za darmo. Z aplikacji otrzymasz takie dane jak prędkość, napięcie akumulatora, odległość lokalizatora od użytkownika lub stan baterii lokalizatorów przenośnych. Do generowania raportów potrzebna jest platforma IKOL system, dostępna na stronie system.ikol.pl

MONTAŻ LOKALIZATORÓW GPS IKOL

Jeśli już wybrałeś lub kupiłeś lokalizator IKOL, może go zamontować samodzielnie i dostaniesz do tego dokładne instrukcje. Możesz także umówić się na montaż w siedzibie IKOL lub w 250 punktach instalacyjnych w całej Polsce.

 

lokalizatory do pojazdów lokalizatory przenośne

Kategorie: Monitoring GPS pojazdów, Lokalizatory GPS, Wszystkie | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

FAQ

FAQ – odpowiadamy na Wasze pytania

 5 czerwca 2017

Po raz kolejny wybraliśmy kilka pytań, które nam zadajecie. Korzystacie z systemu IKOL? A może…

Czytaj więcej
wspinaczka górska

Weź lokalizator GPS w góry

 27 lipca 2016

Sezon na wyprawy w góry trwa cały rok. Miłośnicy wspinaczek i wędrówek po górskich szlakach…

Czytaj więcej