Home -  Monitoring GPS pojazdów -  Jaki masz plan na abonament GPS?

Jaki masz plan na abonament GPS?

27 kwietnia 2020

Tak jak opłacasz abonament za telefon, który jest niezbędnym narzędziem pracy, tak samo płacisz za plan abonamentowy GPS, z tą tylko tylko różnicą że GPS IKOL jest tańszy, a komunikacja dotyczy nie jednego, a dwóch urządzeń. Plan abonamentowy GPS IKOL daje możliwość korzystania z platformy online i aplikacje mobilnej.

 

System monitoringu pojazdów GPS IKOL daje do wyboru plany abonamentowe, które zdefiniują Twój sposób zarządzania flotą. Plan abonamentowy płacisz za każdy lokalizator GPS, który jest zamontowany w pojeździe, a do tego wystarczy Ci jedno konto i już możesz monitorować niezliczoną ilość lokalizatorów.

PLATFORMA IKOL SYSTEM – KOMUNIKACJA W KAŻDYM CALU

Wszystkie dane dotyczące lokalizatorów, w tym ustawienia, raporty, zmiany jak i możliwość stałego monitorowania, znajdziesz na platformie IKOL SYSTEM. Już po zalogowaniu do sytemu otrzymujesz poglądowy obraz sytuacji. Widzisz ile lokalizatorów jest w Twoim systemie, ile z nich jest w ruchu, spoczynku, ile odbywa postój, a z którym nie ma w ogóle kontaktu.

IKOL TRACKER – MOBILNA WERSJA SYSTEMU

Darmowa aplikacja IKOL TRACKER, jest mobilną wersją systemu i pozwala na bieżące kontrolowanie w każdym terenie z dostępem do internetu. W IKOL TRACKER szybko sprawdzisz pozycję wszystkich lokalizatorów oraz ich trasy. W aplikacji zobaczysz z jaką prędkością porusza się samochód, a w razie potrzeby zdalnie odłączysz rozrusznik. Mobilne zarządzanie daje Ci ochronę i wiedzę w zasięgu ręki.

 

App store ikol tracker Google play ikol tracker

 

PODPISANIE UMOWY – SZYBKIE FORMALNOŚCI

W IKOL umowę podpisujesz w formie elektronicznej. W systemie IKOL dodajesz lokalizator i logujesz się do systemu. Umowa obowiązuje od dnia, w którym został dodany lokalizator. Na platformie IKOL wybierasz formę prawną umowy oraz dodajesz plan abonamentowy.

usługa podstawowa

Usługa podstawowa IKOL to możliwość oglądania pozycji 24h. Logujesz się na platformie IKOL i oglądasz wszystkie zamontowane lokalizatory w pojazdach. Każdy plan abonamentowy możesz rozszerzyć o dodatkowe funkcje, które znajdziesz tutaj.

 

usługa podstawowa plus

 

Usługa podstawowa plus, to wzbogacona wersja podstawowego planu, gdzie do pozycji pojazdu na żywo, otrzymujesz jeszcze historię przejazdów do 3 miesięcy wstecz. Widzisz historię podróży, postojów i pozycji pojazdu na mapie. Mając wszystko w jednym miejscu, możesz kontrolować użytkowników pojazdu oraz miejsca, które odwiedzają. 

POMOC TECHNICZNA IKOL

W IKOL dajemy Ci stały support online, ponieważ wiemy, że praca z tak wieloma danymi to spore wyzwanie. Jeśli napotkasz problemy związane z działaniem lokalizatorów GPS, skontaktuj się z nami. Odpowiemy Ci najszybciej jak to możliwe i rozwiążemy Twój problem. Support online dotyczy także aplikacji mobilnych oraz platformy online. 

 

Zadzwoń do nas 22 19654

Kategorie: Monitoring GPS pojazdów, Wszystkie | Komentarze: Brak

Zainteresowała Cię oferta?

Testuj za darmo!

Załóż konto

Przeczytaj również

okret podwodny

Trwają pracę nad podwodnym GPS-em

 16 października 2017

System globalnego pozycjonowania, czyli GPS, to technologia, bez której ciężko się dzisiaj obejść. Bywają jednak sytuacje, w…

Czytaj więcej
dzieci zima

Bezpieczne ferie – Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka

 19 stycznia 2016

Połowa stycznia to początek ferii zimowych w Polsce. Dzieci z niecierpliwością wyczekują tego okresu –…

Czytaj więcej